HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 9 Ocak 2020

“İNSANLARA SAATİ SORDUĞUMDA VARDIR ALTINDA BİR NUMARA DİYEREK BANA SAATİ SÖYLEMİYORLAR”

Magazinizmir
Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen ve yeni sezonda Zorlu PSM Youtube kanalında yayın hayatına devam eden “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki sürpriz konuğu başarılı komedyen Cem Yılmaz oldu.

Zorlu PSM Youtube kanalında “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı her hafta izleyicileri eğlendirmeye devam ediyor. Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ile her hafta touché’de izleyiciyle buluşan Selim’in bu haftaki sürpriz konuğu ünlü komedyen Cem Yılmazoldu. Eğlencenin ve kahkahanın dozunun bir an olsun düşmediği geceye Cem Yılmaz’ın samimi itirafları dadamgasını vurdu.

Bugünlerde yeni gösterisi  “CMYLMZ - Diamond Elite Platinum Plus” ve 17 Ocak’ta gösterime girecek olan “Karakomik Filmler 2” ile gündemde olan ünlü komedyen geçtiğimiz yıl vizyona giren Karakomik Filmler’in kendisi için çok değerli olduğunu, bu film sayesinde bir film çalışma süresindeçok kıymetli insanlarla, iki farklı kadroyla, iki farklı karaktere bürünerek oynama şansı yakaladığını dile getirdi. Başarılı komedyen dört tane daha hikayesi olduğunu ve 2020 yılının sonbaharında bu hikayeleri çekmeyi planladığını belirtti.  Cem Yılmaz, “sahte hesapla takip ettiğim kimse yok ancak haber yapılacağını bildiğim için takip etmek isteyip de edemediğim insanlar var” diyerek samimi itiraflardabulundu.

Gece boyunca seyirciye kahkaha dolu anlar yaşatan komedyen, kendisinden komiklik beklenen ortamlarda uzun süredir bulunmadığını, evde oğlunun ya da iş yerinde abisinin kendisinden komiklik beklemediğini dile getirdi.  “İnsanlara saati sorduğumda vardır altında bir numara diyerek bana saati söylemiyorlar” diyen Cem Yılmaz izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Zorlu PSM Hakkında - www.zorlupsm.com

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), 6 yıldır olduğu gibi sanatseverin heyecanına bu sezon da yeni isimlerle birlikte ortak oluyor! Kültür sanat ve eğlence hayatının buluşma noktasına dönüşen PSM; Amfi’de güzel müzik, yemek ve içecek eşliğinde, sabırsızca etkinlik saatini bekleyenleri; sahneye girdiği zamanki heyacanını gizleyemenleri; etkinlik sonrasında gülümseyen yüzleri ve birbirinden değerli sanatçıları ağırlıyor. PSM, sanata gönülden bağlı, yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Festivallerden, Broadway müzikallerine; yerli ve yabancı konserlerden, tiyatro oyunlarına; bir çok sanatseveri ağırlayan, 2.200 koltuk kapasiteli Turkcell Sahnesi, yine aynı sahnede oluşturduğu yeni “Sahne Üstü Ayakta” konseptinde eş zamanlı 3.200 kişi ağırlarken, hem oturmalı hem ayakta konser izleme imkanı sunan “Hibrid”  düzenle ise kapasitesini 4.200’e kadar çıkarabiliyor. Zorlu PSM’nin genç ve dinamik yüzü olan, 800 kişi kapasiteli %100 Studio, festivallerde özgün performanslara, tiyatrolara, konserlere ve birçok unutulmaz etkinliğe ev sahipliği yapan, 700 kişi kapasiteli Turkcell Platinum Sahnesi, Zorlu PSM’nin en sevilen yerleri arasında gelen ve yaz-kış ayrımı yapmaksızın sanatseverlerle dolu olan 1.000 kişi kapasiteli Amfi, geçtiğimiz sezon açılmasına rağmen kendine çokça müdavim edinen 110 kişi kapasiteli caz ve komedi kulübü Touché, etkileyici atmosferi ve aurasıyla farklı çeşitlerde etkinliklere ev sahipliği yapan Sky Lounge, iddialı ama misafirlerini evinde hissetirecek lezzetli menüsü ve ortamı ile CHEERS, yeni sezonunda da heyacanına eşlik ediyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN