HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 22 Kasım 2018

Her Şey Seninle Güzel'e Cinemaximum İzmir Optimum'da Muhteşem Gala!

Magazinizmir
Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum’un başrolü paylaştığı, yapımcılığını LuckyRed/ Shebnem Askin’in üstlendiği ‘Her Şey Seninle Güzel’ filmine, çekildiği şehir olan İzmir’de özel gösterim yapıldı. Burcu Biricik ve yapımcı Shebnem Askin, gittikleri İzmir Optimum’da sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

İzmir'de Çekilen Filme İzmir'de Büyük İlgi

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, ilk olarak katıldığı Optimum AVM’deki meydanda balkonlardan taşan kalabalığı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Cinemaximum İzmir Optimum Salonlarındaki gösterim öncesi kısa bir röportaj veren Biricik “Çekimler sırasında çiğdem, boyoz, gevrek hepsi ziyadesiyle tüketildi” sözleriyle okuduğu şehir olan İzmir’in kültürüne de hakim olduğunu vurguladı. Basın toplantısının ardından Cinemaximum salonlarında izleyicilerle buluşan güzel oyuncu, Filmle ilgili anılarını izleyicilerle paylaştı.

"Hayallerime Ulaştım, Okuduğum Şehirde Filmimle Karşınızdayım"

Oyuncu, “Aslında oyunculuğa başladığım yer İzmir, o yüzden İzmir benim için çok özeldir. Buradan çıkmış bir üniversite öğrencisi olarak, İzmir’e filmimle oyuncu olarak geri gelmiş olmam benim için mutluluk. Buradan güzel hayallerle ayrılmıştım, demek ki hayallerime ulaşmışım ki karşınızdayım” sözleriyle büyük alkış aldı. Biricik “Aynı üniversite dönemimdeki gibiydi çekimler. Çok keyifliydi bütün süreç. Az önce öyle bir kalabalıkla karşı karşıya kaldım ki gerçekten nutkum tutuldu. Güzel bir film yaptığımıza inanıyorum. Duygumuza, yarattığımız dünyaya, hikayemize güveniyoruz” dedi.

Biricik, Deniz karakteriyle benzerliklerini soran gazetecilere “Yer yer eğlenceli Deniz karakteri, bazen de ona çok sinirleniyoruz. Sıcak bir kadın değil. Dokunulmaktan, sarılmaktan, duygusal iletişimden hoşlanmayan bir kadın. Ben tam tersiyim. Hem Antalyalı hem İzmirli olmanın verdiği bir samimiyetle insanlara dokunarak, temas ederek konuşmayı seven bir insanım. Samimiyete ve iletişime inanan biriyim. O yüzden Deniz’le bayağı ayrıyız” yanıtını verdi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN