HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 2 Aralık 2016

Gupse Özay'ın Yeni Filmi "Görümce" İzmirliler İle Buluşuyor

Magazinizmir
BKM´nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, Gupse Özay'ın hem senaryosunu yazıp hem de başrolde oynadığı “Görümce” filmi 2 Aralık Cuma günü vizyona giriyor.

"Görümce" filminde, Gupse Özay´a başrollerde Buğra Gülsoy ve Eda Ece eşlik ediyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Özlem Tokarslan, İnci Pars, Dilşah Demir, Özlem Öçalmaz gibi isimler de yer alıyor.
"Görümce"nin yönetmenliğini ise daha önceden Patron Mutlu Son İstiyor ve Kocan Kadar Konuş filmlerinden tanıdığımız Kıvanç Baruönü yapıyor.

Filmin Başrol Oyuncuları İzmir Optimum Outlet’e Geliyor

Filmin İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ulusal galasının ardından, BKM için adeta bir klasik haline gelen İzmir galası, başta Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece olmak üzere, tüm oyuncuların katılımıyla 3 AralıkCumartesi günü Devajans organizasyonu ile İzmir Optimum Outlet, Cinemaximum salonlarında gerçekleştirilecek.

BKM Ege Bölge Temsilcisi Devajans Başkanı Erhan Gölbey yaptığı açıklamada; "Beşiktaş Kültür Merkezi olarak İzmir’i çok önemsiyor ve kentimizdeki sanatseverleri böyle nitelikli organizasyonlarla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Film galalarımız yıl boyunca devam edecek. Tüm İzmirli sinemaseverleri bizimle birlikte keyifli saatler geçirmeye davet ediyoruz" dedi.

Filmin Konusu

Yeliz fazlaca düşkün olduğu erkek kardeşi Ahmet’le mutlu mesut yaşamaktadır. Fakat Ahmet bir kıza aşık olup evlenme teklifi edince dünyası başına yıkılır. Aman canım ne olacaktır, şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bunları da ayırabilir. Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip ayırma planlarına başlar. Bir tarafta Yeliz, bir tarafta Deniz ve her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışan Ahmet’i türlü komik maceralar beklemektedir…
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN