GT Art’tan 2015’in Son Karma Sergisi

Son bir yılda gerçekleştirdiği karma ve kişisel sergilerle yerli ve yabancı birçok ünlü ressamı İzmirlilerle buluşturan GT Art Galeri, düzenlediği son karma sergiyle 2015 yılına veda ediyor.Çok sayıda İzmirli sanatseveri buluşturan karma sergi konseptinin çok beğenildiğini belirten GT Art Sanat Danışmanı Koray Gürbüz, 2016 yılı ile birlikte kişisel sergi organizasyonlarına ağırlık vermeyi düşündüklerini söyledi.

Sanat dolu 2016 Olacak

Prensipleri gereği sanata değer katanlarla, sanatçıya değer verenleri bir araya getirmeyi amaçladıklarını ve de bunu açıldıkları ilk yılda başardıklarını belirten Koray Gürbüz, "2015 yılı bizim için çok güzel geçti. GT Art ile İzmir’de bulunan galeri açığının kapatılmasına katkıda bulunduğumuzu düşünüyorum. Çok kısa süre içinde sanatseverlerin ünlü ve nitelikli eserlere ulaşmasını sağladık. 2016 yılında kişisel ve karma sergilerin yanı sıra sanatın her dalına ev sahipliği yapmayı düşünüyoruz. İzmirliler bizi gönülden takdir etmeye devam ettikçe onları en iyi sergilerle buluşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Katılan Ressamlar

Sanatseverlerin 17 Aralık tarihine kadar ziyaret edebileceği karma sergiye Ayşe Atay, Ayşen Ersoy, Ara Polat, Akın Ekici, Ali Faik Uzdil, Aslı Karcıoğlu Önder, Bodo Vespaciano, Bulut Can, Bercis Kızıltan, Dijle Talun, Emel Özkanat, Esra Özkunt, Figen Çalışkanelli, Figen Şahinoğlu, Gülseren Engin Ünsün, Hatice Boyamalar Akkaya, Hayal İrtegün, İnci Özbalık, İsmail Beydilli, Melda Yorgancılar, Mürüvet Çiler, Meral Madenoğlu, Nilgün Ayşe Öztin, Nihan Akçiçek, Nimet Girenay, Nur Usal, Nursel Kurşun, Nevin Ünal, Pınar Demir, Pervin Baysak, Sevgi Rastgeldi, Sevinç Güneri, Serpil Çelik, Sıdıka İpekkan, Selma Tuna Doğan, Sevin Arıcalı, Tülin Kuyumcu ve Yasemin Bider katıldı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER GT Art Galeri İzmir, İzmir GT Art Galeri, Koray Gürbüz, Ayşe Atay, Ayşen Ersoy, Ara Polat, Akın Ekici, Ali Faik Uzdil, Aslı Karcıoğlu Önder, Bodo Vespaciano, Bulut Can, Bercis Kızıltan, Dijle Talun, Emel Özkanat, Esra Özkunt, Figen Çalışkanelli, Figen Şahinoğlu, Gülseren Engin Ünsün, Hatice Boyamalar Akkaya, Hayal İrtegün, İnci Özbalık, İsmail Beydilli, Melda Yorgancılar, Mürüvet Çiler, Meral Madenoğlu, Nilgün Ayşe Öztin, Nihan Akçiçek, Nimet Girenay, Nur Usal, Nursel Kurşun, Nevin Ünal, Pınar Demir, Pervin Baysak, Sevgi Rastgeldi, Sevinç Güneri, Serpil Çelik, Sıdıka İpekkan, Selma Tuna Doğan, Sevin Arıcalı, Tülin Kuyumcu, Yasemin Bider, İzmir Etkinlikleri