GT Art, İzmirlileri Sanata Doyuruyor

İzmir’de sanat denilince ilk akla gelen merkezlerden biri haline gelen GT Art Galeri, yeni bir sergi ile daha sanatseverlerin karşısına çıktı.İzmir’in önde gelen ressamlarından Handan Olcav, Nilgün Pekin, Mustafa Hazar, Reyhan Abacıoğlu ve Sacide Yorulmaz’dan aldıkları derslerle profesyonel resim hayatına başlayan 24 ressamın eserleri GT Art Galeri’de sanat severlerin izlemine açıldı.
Mart 2016 Karma Sergisi’nin açılış kokteyline İzmir sanat dünyasının önde gelen isimleri katılırken, eserler sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı.

İlgi Sürekli Artıyor

İzmirli sanatseverleri güzel sergilerle buluşturmayı amaç edindiklerini dile getiren GT Art Galeri Sanat Danışmanı Koray Gürbüz, yılbaşından bu yana her 10 günde bir farklı bir sergi organizasyonu gerçekleştirdiklerini vurguladı. Sergilerinin her geçen gün daha çok ilgi gördüğünü ve sanatçılarla sanatseverleri buluşturan bir platform oluşturduklarını belirten Gürbüz, "İzmirli sanatseverler artık bizi yakından tanıyor. Biz sanat ve sanata katkı sağlamak için çalışıyoruz. Galerimiz önümüzdeki günlerde de ünlü sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapacak. 2016 yılı etkinlik takvimimizin birkaç opsiyon hariç dolması galerimize olan ilginin her geçen gün arttığını gösteriyor. İzmirlileri en iyi eserlerle buluşturmak için bundan sonra da çalışmalarımıza var gücümüzle devam edeceğiz" diye konuştu.

Hangi Ressamlar Var?

2 Nisan 2016 tarihine kadar GT Art Sanat Galerisi’nde gezilebilecek olan sergide, Bilge Yapan, Bulut Can, Burcu Uzun, Cenk Mısırlıoğlu, Ece Büşra Eryılmaz, Emre Taşer, Ferhan Çallıoğlu, Figen İnağ, Gülseren Engin, İlker Yüksek, İsmet Arıkantürk, Leyla Başarır, Mine Kozlubel, Neşe Akgündüz, Neşe Kılıç, Nilgün Çeviker, Nurten Erdölek, Oya Sürel, Sevinç Seles, Sıdıka İpekkan, Sibel Aydın İdiman, Zehra Bastıyalı, Zehra Nuran Özcan, Zuhal Kahramanoğlu’nun eserleri sergileniyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER GT Art Galeri İzmir, İzmir GT Art Galeri, Handan Olcav, Nilgün Pekin, Mustafa Hazar, Reyhan Abacıoğlu, Sacide Yorulmaz, Koray Gürbüz, GT Art Sanat Galerisi İzmir, İzmir GT Art Sanat Galerisi, Bilge Yapan, Bulut Can, Burcu Uzun, Cenk Mısırlıoğlu, Ece Büşra Eryılmaz, Emre Taşer, Ferhan Çallıoğlu, Figen İnağ, Gülseren Engin, İlker Yüksek, İsmet Arıkantürk, Leyla Başarır, Mine Kozlubel, Neşe Akgündüz, Neşe Kılıç, Nilgün Çeviker, Nurten Erdölek, Oya Sürel, Sevinç Seles, Sıdıka İpekkan, Sibel Aydın İdiman, Zehra Bastıyalı, Zehra Nuran Özcan, Zuhal Kahramanoğlu