GT Art Galeri'de Tülin Kuyumcu'ya Muhteşem Açılış

İzmir'in tanınmış diş hekimlerinden Tülin Kuyumcu'nun ilk kişisel sergisi GT Art Galeri'de düzenlenen muhteşem bir açılışla sanatseverlere 'merhaba' dedi.Ev sahipliği yaptığı gerek kişisel, gerekse karma sergilerle İzmirlilerin gözde sanat merkezlerinden birisi olan GT Art Galeri, onlarca davetlinin katıldığı kokteylle diş hekimliğinin yanı sıra 13 yıllık sanat yaşamı bulunan Tülin Kuyumcu’nun ilk kişisel sergisini ziyarete açtı.

Bugüne kadar alanında yetkin resim hocaları Şeref Bigalı, Soner Göksay, Handan Olcay, Orhan Taylan ve son olarak Serdar Leblebici’nin atölyelerinde çalışmalarını sürdüren Tülin Kuyumcu, bundan önce düzenlenen 6 karma sergiyle sanatseverlerle buluştu.

Her Ay İki Sergi

Sanat merkezi olarak İzmir’in sanat gündemi adına hem karma sergiler hem de kişisel sergilerle oldukça iyi bir sezon geçirdiklerini belirten GT Art Galeri Sanat Danışmanı Koray Gürbüz, şimdiden 2017 yılının alt yapısını oluşturmaya başladıklarını söyledi. Haziran ayına kadar her ay iki sergiyle İzmirli sanatseverlerle buluşmaya devam edeceklerini ifade eden Gürbüz, "İzmirli sanat dostlarımızı en güzel sanat eserleri ve sanatçılarıyla buluşturmaya özen gösteriyoruz. Önümüzdeki günlerde ziyarete açacağımız sergilerde de birbirinden güzel tabloları sanat dostlarıyla buluşturacağız" diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tülin Kuyumcu, GT Art Galeri İzmir, İzmir GT Art Galeri, Şeref Bigalı, Soner Göksay, Handan Olcay, Orhan Taylan, Serdar Leblebici, Koray Gürbüz, İzmir Kültür-Sanat, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti