HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 19 Ağustos 2019

Fethiye Rotary Kulübü’nden Eğitime Destek

Magazinizmir
Prof. Özer Makay öğrenciler için sahne aldı.

 Fethiye Rotary Kulübü, “Rotary Okulda” projesi kapsamında Fethiye Ortaköy Ortaokulu’na yardım için küçük bir konser düzenledi. Bambu Bar’ın destekleriyle gerçekleşen konserde, Ege Üniversitesi Genel Cerrahi Endokrin Cerrahi Doktoru Prof. Dr. Özer Makay sahne aldı. Konser biletlerinden elde edilen gelir, Ortaköy okuluna bağışlandı.

Konsere katılan Fethiye Rotary Kulübü Dönem Başkanı Aslı Faryalı, Rotary Kulübü olarak bu tarz organizasyonları desteklediklerini söyledi. Güzel ve anlamlı bir gecede bir araya gelmekten hoşnut olduğu ifade eden Faryalı, “Rotary Kulübü olarak her zaman bu tarz etkinlikler yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Hem eğlenceli vakit geçiriyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz. Bu gece sahnede saksafonu ile bize eşlik eden Prof. Dr. Özer Makay’a çok teşekkür ederim” diye konuştu.

“Desteklerimiz daimi olacak”

Fethiye Rotary Kulübü olarak düzenledikleri etkinliklerle birçok insanın hayatına dokunduklarını belirten Faryalı, “Her etkinliğimizde öncelikli amacımız insanların hayatlarına dokunmak. Aynı zamanda bir arada olup Rotary ailemizin iletişimini her anlamda güçlü kılmayı da önemsiyoruz. Burada tüm konuklarımızla güzel paylaşımlarda bulunmamızın yanı sıra Fethiye Ortaköy Ortaokulu’na, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bir kütüphane hedefimizi de gerçekleştirdik. İnanıyoruz ki paylaşımlarımız ve desteklerimiz daimi olacak” dedi

FACEBOOK İLE BAĞLAN