HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 7 Eylül 2016

Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük Yaşaroğlu "El Değmemiş Aşk" İle İzmir'e Geliyor

Magazinizmir
BKM 2016-2017 Sezonunun ilk filmini 9 Eylül’de seyirciyle buluşturuyor! Levent Kırca ve Oya Başar'ın oğlu olan Umut Kırca’nın ilk sinema filminin başrollerini başarılı oyuncular Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük Yaşaroğlu paylaşıyor.

Oğlu Yönetti Oya Başar Oynadı!

Umut Kırca'nın yönettiği 'El Değmemiş Aşk' setinde bir usta da var... Kırca'nın annesi, oğlunun filminde bir sağlık memuru olarak kamera karşısına geçti. Oğlunun yönetmeliğini yaptığı filmde büyük bir keyif ve gururla rol aldığını söyleyen Başar, çekimler sonrası setten ayrılmadı ve ekiple keyifli zamanlar geçirdi.

"El Değmemiş Aşk" Ekibi Mavibahçe'ye Geliyor

Filmin 6 Eylül Salı günü Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek olan İstanbul galasının ardından filmin başrol oyuncuları Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük Yaşaroğlu İzmir galası için Karşıyaka’da bulunan MaviBahçe’ye gelecekler.

BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi ıOrganizasyonu ile gerçekleştirilecek olan gala gösterimi 8 Eylül Perşembe günü saat:19.00’da başlayacak. Etkinliğin biletleri sinema gişesinde ve www.cinemaximum.com.tr web sitesinden satışa sunuldu.

Filmin Konusu:

Fanatiği olduğu takıma ve Duygu’ya aşık olan Zafer, bir türlü büyümeyen adamlardan biridir. Bir gün babasının zoruyla kendini istemediği bir evlilikte bulur. Birbirinden komik şekillerde bu evlilikten kurtulmaya çalışan Zafer’in planları beklediği gibi gitmez. Zafer, son düdük çalmadan gerçek aşkın ne olduğunu anlayabilecek midir?

Kahkaha dolu bir seyir vaat eden El Değmemiş Aşk filmi, iki aşk arasında kalan Zafer’in eğlenceli hikayesinde aşktan, dostluktan, aileden bahsediyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN