HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 31 Mayıs 2018

''Deniz ve Güneş'' Filminin Galası Gerçekleşti

Magazinizmir
1 Haziran’da vizyona girmeye hazırlanan ve baş rolünü Şafak Pekdemir ile Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı "Deniz ve Güneş" filminin galası oyuncularının katılımıyla Cinemaximum Kanyon sinemalarında gerçekleşti.

Galaya Türkiye İşitme Engeliler Derneği, İşitme Engelliler ve Aile Derneği’nin yanı sıra yapımcı-yönetmen Sinan Çetin, şarkıcı Mustafa Topaloğlu, oyuncu Ceren Benderlioğlu ve oyuncu Fırat Doğruloğlu da katıldı. İşitme engeline karşı farkındalık yaratacak olan filmin galasında işitme engellilere özel alt yazı ile film gösterimi yapıldı.

Tolga Bozkurt, Barış Denge,Şafak Pekdemir, Burak Serdar Şanal, Melissa Giz Cengiz, Ayşen İnci, Eylül Öztürk, Kenan Özkan

Film, Deniz (Burak Serdar Şanal)’ in, nişanlısı ile gittiği Burgazada tatilinde Güneş (Şafak Pekdemir) ile karşılaşmaları sonucu aralarındaki aşkı konu alıyor. Filmin ana karakteri Deniz, işitme engelli sandığı Güneş’i daha yakından tanıyabilmek için işaret dilini öğrenir ve aralarında bir aşk başlar. Bu aşk hikayesini izleyecekler hikayenin tutkusuna ve aşkın sessiz haline tanık olacaklar.

Kenan Özkan, Eylül Öztürk, Sinan Çetin, Barış Denge, Şafak Pekdemir

Yönetmenliği Barış Denge’nin, yapımcılığını MT Film Prodüksiyon olarak, Mehmet Toptan ve Yaşar Tolga Bozkurt’un, yürütücü yapımcılığını ise ATS Film Yapım, Özge Şenocak Polat’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Yaşar Tolga Bozkurt’a ait.

Levent Özdilek

Otilia Bruma

Filmin Künyesi

Yapımcı:MT Film Prodüksiyon (Mehmet Toptan – Yaşar Tolga Bozkurt )
Yürütücü Yapımcı:ATS Film Yapım, Özge Şenocak Polat
Yönetmen: Barış Denge
Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran
Senaryo: Yaşar Tolga Bozkurt
Müzik: Fırat Yükselir

Oyuncu Kadrosu

Şafak Pekdemir
Burak Serdar Şanal
Levent Özdilek
Ayşen İnci
Eylül Öztürk
Yaşar Tolga Bozkurt
Yener Gürsoy
Melissa Giz Cengiz
Seda Oğuz
Kenan Özkan
Selahattin Taşdöğen
Otilia Bruma

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN