"Dedemin Fişi" İzmir'i Güldür Güldür Salladı

Malatyalı Çirci Ailesi’nin komedi dolu miras serüvenini konu alan ve 22 Ocak’ta vizyona giren, BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği 'Dedemin Fişi' filmi İzmir Galası, BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi organizasyonu ile gerçekleşti.Dedemin Fişi film ekibinin seyircili özel gösterim organizasyonunun, İstanbul ve Bursa’dan sonraki üçüncü durağı İzmir oldu. İzmir Optimum Cinemaximum'da yapılan özel gösterime filmin oyuncuları Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Özlem Tokaslan ve filmin yönetmeni Meltem Bozoflu katıldı.

 

 

Yoğun İlgiden Seanslar Geç Başladı

 

İzmirli sinemaseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan 'Dedemin Fişi' oyuncuları film gösterimi öncesinde AVM Meydanında seyircilerle buluşup sorularını yanıtladı. Hayranlarıyla fotoğraf çektiren oyuncular ardından filmi sinemaseverlerle aynı salonda izledi. Ancak yaşanan yoğun ilgi nedeniyle seanslar yarım saat geç başladı.

 

 

"Hem Gülecekler Hem de Ağlayacaklar"

 

Yoğun ilgiden memnuniyetlerini dile getiren oyuncular İzmir seyircisine teşekkür etti. Oyunculardan Erdem Yener, "Bugüne dek insanlar bizi reytinglerde üst sıralara taşıdılar. Aynı komedi anlayışını bu kez de beyaz perdeye taşıdık" derken, Alper Kul da keyifli bir aile komedisi olduğunu, izleyicilerin hem gülüp hem ağlayabileceklerini ve duygusal anların da filmde olduğunu belirtti.

 

 

"Herkes Çoluğunu Çocuğunu Alıp Gelebilir"

 

Doğa Rutkay, ailelerin çocuklarını da çekinmeden getirebilecekleri bir film çektiklerini belirterek, "Biz çocuk izleyici kitlesi olan bir ekip olduğumuz için bu filmde de buna özen gösterdik. Herkes çoluğunu çocuğunu alıp gelebilir. Televizyonda onları mesut ettiysek, bir tutam bile olsa umarım filmimizde aynı etkiyi onlara hissettirebiliriz. O zaman başarılı olduğumuzu hissedeceğiz" diye konuştu. Başarılı oyuncu İrem Sak filme kefil olduğunu söylerken, Özge Borak da aile gibi olmuş bir ekipten komedi filmi çıktığını ve filmi çektikleri sırada olan enerjilerinin tüm seyirciye geçmesi temennisinde bulundu. 'Dedemin Fişi' oyuncuları İzmit ve Almanya'nın ardından Adanalı sinemaseverlerle buluşacak.

 

BKM Ege Bölge Temsilcisi Erhan Gölbey "Galalarımız Devam Edecek"

 

Organizasyonun sunumunu da gerçekleştiren BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Başkanı Erhan Gölbey yaptığı açıklamada; “İzmir, BKM için çok önemli, sinemaseverler ile oyuncularımızı İzmir’de buluşturmaktan büyük keyif alıyoruz. Bu sene yaptığımız diğer film galalarında olduğu gibi Dedemin Fişi’nin organizasyonun da izdiham vardı. Bize teveccüh gösteren tüm İzmirli sinemaseverlere teşekkür ediyoruz. Galarımız devam edecek” dedi.

 

 

Filmin Konusu

Çirci ailesinin reisi Salih Bey'in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayatta tutulmaktadır. Ancak fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER BKM Film, Devajans İzmir, İzmir Devajans, Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Özlem Tokaslan, Meltem Bozoflu, İzmir Etkinlikleri, İzmir Kültür Sanat, İzmir Cemiyeti