Büyük Ustalar Karşıyaka'da Buluştu

Müjdat Gezen, Ayşen Gruda ve İlker Ayrık gibi usta isimlerin sahne aldığı 'Sevgi Müzikali' İzmir'in Karşıyaka ilçesinde tiyatro severler ile buluşurken, oyun ayakta alkışlandı.Müjdat Gezen, Ayşen Gruda ve İlker Ayrık gibi usta isimlerin sahne aldığı 'Sevgi Müzikali' İzmir'in Karşıyaka ilçesinde tiyatro severler ile buluşurken, oyun ayakta alkışlandı.

Başrollerini Müjdat Gezen, Ayşen Gruda, İlker Ayrık ve Betül Demir'in paylaştığı, 60'lı yıllarda yaşanan iki büyük aşk hikayesinin anlatıldığı 'Sevgi Müzikali' Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunda sergilendi. Yaklaşık bin kişi, usta oyuncuların sergilediği oyunu beğeni ile izledi. Tiyatro severler, oyun sonunda, sahnedeki isimleri ayakta alkışladı. Müjdat Gezen, Ayşen Gruda ve müzikal ekibi, Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanımın anıt mezarını ziyaret etti. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da sanatçılara ev sahipliği yaptı. Başkan Akpınar "Sizin gibi değerli insanları Karşıyakamızda ağırlamaktan büyük mutluluk duydum. Karşıyaka Belediyesi, her zaman sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam edecek" dedi.

Türk tiyatrosunun en önemli isimlerinden biri olan Müjdat Gezen de "Yeni oyunumuzla Karşıyaka'da olmak bizleri mutlu etti. Öncesinde Zübeyde Annemizin kabrine ziyarette bulunarak, dualarımızı ettik. Karşıyakalıların sanata ve sanatçıya olan ilgisi takdire değer bir durum. Bizleri yalnız bırakmayan tüm sanatseverlere teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Müjdat Gezen, Ayşen Gruda, İlker Ayrık, Betül Demir, Sevgi Müzikali, Bostanlı, Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu, Tiyatro, Atatürk, Zübeyde Hanım, Karşıyaka Belediye Başkanı, Hüseyin Mutlu Akpınar, Karşıyaka Belediyesi, Türk Tiyatrosu, İzmir Etkinlikleri, İzmir Kültür Sanat, İzmir Cemiyeti