HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 20 Nisan 2018

BKM'nin Yeni Komedisi ''Cici Babam'' İzmir Galası Optimum'da

Magazinizmir
Kadrosunda, Onur Buldu, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş ve Burak Topaloğlu’nun yer aldığı "Cici Babam", sezonun en "Cici" ailesinin filmi!

Filmde, Herkes Çok Komik Herkes Çok "Cici"!

İşte en "cici" aile:
Hacı ( Onur Buldu) ve Mahmut (Onur Atilla) gece ile gündüz gibi farklı iki erkek kardeş! Kız kardeşleri Fatoş ( Meltem Yılmazkaya) ise ikisinden de farklı ve Abdülkadir ( Burak Topaloğlu) ’ e çok aşık!"Cici Ailesi" Tam Kadro İzmir'e Geliyor

“Cici Babam” filminin İzmir Galası, BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile İzmir Optimum'da gerçekleştirilecek. Başta Güldür Güldür programı hayranları olmak üzere, her kesimden ilgi görmesi beklenen filmin oyuncuları tam kadro olarak 21 Nisan Cumartesi günü saat:16:00’da İzmir Optimum sahnesinde hayranları ile buluşacak. Buluşmanın hemen ardından oyuncular Cinemaximum salonlarında saat 16:30’da filmi seyirciler ile birlikte izleyecekler.En Cici Aşklar Bu Filmde!

Filmin tek aşığı evin kızı değil! İsviçre’den gelin gelen Ayşe ( Derya Karadaş) de çiğ köfte ustası eşi Hacı ( Onur Buldu)’ya çok aşık. Ailenin nar üreticisi annesi Melahat ( Yasemin Conka) de köyün gitar öğretmeni Tanju ( Mahir İpek) ya abayı yakmış!

Ailenin yeniden biraraya geldiği, aşkı ve aile olmayı kendince yöntemlerle, güldürerek öğrendiği film 20 Nisan’da sinemalarda!
Filmi "Güldür Güldür" projesinin de yazarları Murat Kepez, Eray Akyamener, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak, Şükrü Özbey yazdı, Meltem Bozoflu Gölebeyi yönetti.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN