HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 4 Mayıs 2020

Berat Büyükada'nın ''NIGHT

Magazinizmir
Elektronik Dans Müzik tarzında müzik ve aynı zamanda rap müzik tarzında çalışmalar yaparak tanınan sayılı müzisyenlerden biri olan Berat Büyükada geçtiğimiz günlerde ''NİGHT" adlı albümünü çıkardı.

Albümün içeriği mix şeklinde hazırlanmış olan 12 single yer alıyor. Albümde Edm (Elektronik Dans Müzik) türündeki parçaların yanı sıra House Music tarzında parçalar yer alıyor.

I-Tunes Shazam Spotify gibi tüm dijital müzik marketlerde dinleyenlere sunulan albümde  canlı enstrümanlar da kullanıldı. Ankara‘da yaşayan Berat Büyükada, müziğe olan inancını sürekli tazeliyor ve de farklı tarzlarda müzikler üreterek dinleyicilerin kalbini kazanıyor. Öte yandan müziklerinin daha yüksek seviyelere  gelmesi için kaliteyi  git gide arttırmakta! Yeni eserleriyle tüm House Music ve Elektronik tarzı müzik dinleyicilerine yeni bir boyut kazandırıyor, farklı duygular hissettirerek ismini ön plana çıkarmış durumda.Bir Albüm Daha “Blue Moon”Night albümünden sonra Türkçe anlamı "Mavi Ay" olan "Blue Moon" adlı albümünü önümüzde ki günlerde tüm dijital müzik marketlerde olacağını instagram hesabından (@beratbuyukada) duyurdu. Albümün içinde ki “Vaveyla" adlı parçanın yapım aşamasını proje olarak hayranlarına önceden dinleten Berat Büyükada albümün daha öncekilerden tamamiyle farklı olacağını iletti. Buna bağlı olarak farklı tarzlarda müzik dinleyicilerini aynı çatı altında toplamayı hedefliyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN