Ayşe Hatun Önal'dan 'Şeytan Tüyü' Filmine Özel Şarkı

Senaryosu Armağan Tunaboylu’nun 2004 yılında yayımlanan 'Yıldız Cinayetleri' isimli kitabından uyarlanan zengin bir oyuncu kadrosuna sahip 'Şeytan Tüyü' 18 Mart’ta vizyona giriyor.'Şeytan Tüyü' için Ayşe Hatun Önal’ın yaptığı şarkının önceki gün Cezayir İstanbul’da yapılan video lansman partisine televizyon ve sanat hayatından bir çok ünlü isim katıldı. Katılan isimler arasında aynı zamanda gecenin DJ’liğini üstlenen Ayşe Boyner, ‘Şeytan Tüyü’ filminin başrol oyuncusu Mustafa Üstündağ, Ayşe Melike Çerçi, Pınar Aylin, Mert Vidinli, Mirgün Cabas, Bulut Reyhan, Gökay Gündoğdu ve Serhat Demiral de vardı.

Gecede filmin karakterlerinin de rol aldığı 'Şeytan Tüyü' adlı video da ilk kez konuklarla birlikte izlendi.

Aracılık yaptığı kızları semtin ağır abisine emanet eden ve ardından sermayelerinden birinin öldürülmesi üzerine baş şüpheli durumuna düşen Metin’in (Mustafa Üstündağ) başından geçen trajikomik olayları konu alan komedi filmi ‘Şeytan Tüyü’ izleyicilere kahkaha vaad ediyor.

Filmin Konusu

Metin (Mustafa Üstündağ) kızlarını semtin ağır abisi Kürdo’ya ( Beyti Engin ) mecburen devredip emekliye ayrılır. Eski hayatına perde çekme ve platonik aşkı Neşe ( Şükran Ovalı ) ile yeni bir hayat kurma hayali, komiser Asım'ın ( Güven Kıraç ) bir akşam evini basıp onu sorgu için karakola götürmesiyle suya düşer. Aynur hunharca öldürülmüştür ve Metin baş şüphelidir. Metin her ne kadar kızları Kürdo'ya devrettiğini söyleyip suçsuz olduğunu iddia etse de bir türlü Asım Komiser'i ikna edemez. Metin kurtulmak için polise ve kürdo’ya yakalanmadan önce gerçek katili bulmalı ve suçsuzluğunu kanıtlamalıdır. Yalnız bu o kadar kolay olmayacaktır.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ayşe Hatun Önal, Cezayir İstanbul, Armağan Tunaboylu, Ayşe Boyner, Mustafa Üstündağ, Ayşe Melike Çerçi, Pınar Aylin, Mert Vidinli, Mirgün Cabas, Bulut Reyhan, Gökay Gündoğdu, Serhat Demiral, Şükran Ovalı, İzmir Haberleri, İzmir Magazin Haberleri, İzmir Etkinlikleri