HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 17 Ocak 2017

Yeni Nesil Muhtar Adayı Erdal Er

Magazinizmir
İzmir’in Bayraklı ilçesinin Körfez Mahallesi Muhtar Adayı Erdal Er, dijital mecraları etkili kullanarak hedef kitlesine ulaşıyor.

Günümüzde sosyal medya mecralarının insanlara ulaşmada en etkili yol olduğunu belirten Erdal Er, "İnsanların ihtiyaçlarına ve beklentilerine daha hızlı cevap verebilmek için tüm iletişim faaliyetlerimizi dijital medya üzerinden konumlandırdık. Bu sayede hem gelen sorulara daha hızlı geri dönüş sağlayabiliyoruz hem de vatandaşlarımızla her an her yerde iletişim olabiliyoruz." diye konuştu.

Facebook, Instagram gibi en çok takip edilen sosyal medya mecralarının yanında canlı yayınlar ve videolar ile insanlara ulaşan Erdal Er, "Yeni Nesil Muhtar Adayı" olarak öne çıkıyor.

Körfez Mahallesi’ni geliştirerek bakımlı, temiz ve yeşil hale getirmek için 5 Mart 2017 tarihinde yapılacak seçimlerde mahallede yaşayanların desteğini isteyen Erdal Er, apartman ve site yönetimleri ile birlikte çalışarak çoğulcu fikirler ile hareket etmeyi planlıyor.

Erdal Er, vatandaşlardan aldığı geri bildirimlere göre mahallenin en temel ihtiyaçları olan aile sağlığı merkezi, gecekondu bölgesinin rekreasyon alanı olarak düzenlenmesi, toplu taşıma sorunları, kreş, okul, kütüphane ve sosyal alanlar gibi konuları yakından takip ediyor.

Yeni nesil muhtar adayını sosyal mecralardan takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/muhtarerdaler/

www.facebook.com/muhtarerdaler/

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN