HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 5 Ağustos 2017

Yeni Nesil Gayrimenkul Aracılık Sistemi: EvdeBonus

Magazinizmir
Gün geçtikçe büyüyen emlak ve gayrimenkul sektörüne yepyeni bir fikirle giriş yapan Evde Bonus, aracısız aracılık hizmetini getiriyor, ev sahibi olmak isteyenleri müteahhitler ile birebir buluşturuyor.

Markalı konut projeleri ile çalışan bu muhteşem sistemi hayata geçiren Evde Bonus yaratıcıları ve aynı zamanda şirket sahipleri Serkan Tuğfan ve Hülya Tuğfan ile hem bu sistemi hem de ev sahibi olmak isteyenlerin ve müteahhitlerin neler kazandığını konuştuk.

Serkan Bey her şeyden önce bu “bonus” dolu projenin nasıl can bulduğunu konuşalım.
Nereden, nasıl oluştu bu proje?

Konut sektöründe uzun yıllar satış müdürü olarak görev aldım ve projelerin her aşamasında aktif olarak bulundum. Klasik deyimle "topraktan anahtara" denilen tabirin tüm aşamalarını gözlemledim. Tüm bu emeği taçlandıran hassas son nokta alıcı ve satıcının buluşma anıdır. Uzun vadeler ile daire satmak büyük hassasiyet ve empati gerektiren önemli bir görevdir. Ancak daireler için müşteri bulmak çabasında olan, yanlış yönlendirme ve anlatımlarla daire tanıtan, amacı sadece komisyon ücretini almak olan çok aracı ve satıcı tanıdım. Doğru anlatılmadan tanıtılmadan yapılan satış yanlış satıştır.

Evde Bonus, tüm bu ve bunun gibi yanlışların önüne geçecek olan bir projedir. Alıcı dairesini Evde Bonus üzerinden bulacak, aracısız olarak direkt yapıcı firmanın satış ofisi ile temasa geçecek, böylelikle doğru bilgi doğru tanıtım ve doğru fiyata daire sahibi olacak. Tüm bunlar içinse ekstra bir ücret ödemeyecek; aksine üye olduğu anda 500 TL nakit üyelik anında bonusuna eklenecek. Aldığı dairenin komisyon bedelini nakit olarak kazanacak; böylelikle bahsettiğim bu hassas an, her iki tarafın şeffaflık ve gönül rahatlığıyla el sıkışmasını sağlayacak. Evde Bonus sistemi gayrimenkul sektörüne yeni bir seyir, yeni bir yön verecek.

Peki nedir bu “Evde Bonus?”
Satın almayı planladığınız evi bulmanızı ve almanızı kolaylaştıran, nakit bonusu en bol yeni nesil emlak ve gayrimenkul sistemidir.

Evde Bonus nasıl çalışır?
www.evdebonus.com üzerinden önce üye oluyorsunuz. Ardından istediğiniz konut fiyat aralığını, il ve ilçe seçimini yapmanız sonra da “ara” butonuna tıklamanız yeterli.
Sistem, aradığınız niteliklere en uygun alternatifleri anında listeliyor.
Siz de en uygun olan evi seçtikten sonra satın almak istediğiniz evi aracısız yerinde inceliyor, fiyat için anlaşıyor ve satın alıyorsunuz. Daha sonra Evde Bonus, satın aldığınız evin komisyon bedelini ve diğer bonus tutarlarını nakit olarak size ödüyor.

Hülya Hanım üyeler için bonus sistemi nasıl işliyor?
Evde Bonus olarak her yeni üyemiz anında 500 TL bonus kazanıyor. Bonus kampanyalı evlerde geçerli hediye bonuslarını yeni ev alırken anında kullanabiliyorlar. Ayrıca, Türkiye’nin bonusu en bol sistemini sunuyoruz. Sisteme üye olduğunuzda kazandığınız bonusların dışında her yeni gelen arkadaşınız için de 25 TL bonus kazanıyorsunuz.

Peki Serkan Bey "aracısız aracılık" hizmeti nedir? Nasıl işler bu hizmet?
Gayrimenkul sektörü, birbirinden nitelikli daireler inşa ederek konut sahibi olacak adayların tercihine sunuyor. Konutların her biri yüksek maliyet, uzun zaman ve emek verilerek inşa ediliyor. Tüm müteahhitlerin ortak istekleri öngörülen tarih içerisinde, doğru fiyatla satış yapmaktır. Ancak tanıtım esnasında doğru bilgileri aktarmak, alıcının sorduğu sorulara doğru ve zamanında yanıt vermek, satış ve satış sonrası için büyük önem taşıyor. Aynı zamanda organik satış yapabilecek ekip olmalıdır. Aksi takdirde önemli detayların aktarılmaması hem alıcı, hem de satıcı ve satış sonrası için iyi sonuçlar doğurmayabilir.

Evde Bonus, tüm bunların önüne geçerek “aracısız aracılık hizmeti” sunuyor. Kullanıcıları Evde Bonus üzerinden daire niteliklerini ve görsellerini inceleyebilir, beğenilen daire için aracı olmaksızın firma iletişim bilgilerine ulaşabilir, ardından görmek istediği daireyi yerinde ve yapıcı firma yetkilileri ile birlikte gezebilir. Böylelikle de doğru bilgi ile dairesini kolayca satın alabilir.

Hülya Hanım Evde Bonus yapıcı firmalar ve müteahhit tarafından neden tercih edilmeli?
Aynı nitelikler ve aynı lokasyona sahip projelerin birbiriyle rekabeti çok zordur. Çünkü yakın geçmişte lüks olarak bilinen daire nitelikleri artık standart oldu. Sıra dışı çok marjinal bir niteliği yoksa standart bir dairedir. Evde Bonus standartları yıkıyor ve aynı lokasyon aynı nitelikler kavramını kaldırıyor. Artık her daire bir üst kattaki daireden farklı olacak.

Bunun için sadece Evde Bonus’a dahil olmaları yeterli. Sisteme kayıt olan ve gayrimenkulünü satmak isteyenler, istedikleri an istedikleri daire veya projeyi günlük, haftalık hatta saatlik olarak bonus listelemede üst sıralara taşıyabilir. Üstelik bu işlemi hiçbir ek ücret ödemeden yapabilir.

Ayrıntılı Bilgi için; www.evdebonus.com

FACEBOOK İLE BAĞLAN