HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 10 Ekim 2018

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Avrupa'nın İş Oteli Seçildi

Magazinizmir
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Türkiye ve turizm sektörü için büyük önem arz eden Seven Stars Luxury Hospitalityand Lifestyle Awards Türkiye’ye getirerek büyük gurur yaşattı.

Dünyada sadece lüks segmentteki konaklama faaliyetlerini değerlendiren ve uluslararası en prestijli ödüllerden biri olan Seven Stars LuxuryHospitalityandLifestyleAwards ödül töreni bu yıl 6 Ekim’de Yunanistan’ın Girit adasında gerçekleşti. Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, SIGNUM VIRTUTIS olarak tanımlanan ‘Avrupa’nın İş Oteli’ ödülüne layık görüldü. Ece Vahapoğlu’nun sunduğu gecede 15 farklı ülkeden kazananlara ödülleri verildi.

Türkiye İçin Büyük Gurur

Out of the Blue Capsis Elite Resort Otel’de gerçekleşen bu özel galaya dünyanın birçok ülkesinden katılım gerçekleşti. Türkiye başta olmak üzere Fiji, Avusturya, Zanzibar, Nijerya, İsviçre, Norveç, Yunanistan, İtalya, Almanya, Rusya, Endonezya, Maldivler, Mauritius, Kıbrıs, Güney Afrika ve Çek Cumhuriyeti'nden ödül almaya hak kazanan ülkeler sektörün en büyük organizasyonunda boy gösterdi. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Türkiye’yi temsil ettiği organizasyonda ‘Avrupa’nın İş Oteli’ ödülünü alarak büyük bir başarıya imza attı.

Ekibime Teşekkürü Bir Borç Bilirim

Hem Türkiye hem de sektör adına büyük önem taşıyan bu ödülü almaktan gurur duyduklarını söyleyen Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan "Ülkemizi veWyndhamHotels&Resorts markamızı bu denli başarıyla temsil eden ve dünyaya adımızı duyuran tüm ekibime ve desteğini esirgemeyen siz “Wyndham Kalamış Dostlarına” gönülden teşekkürü bir borç biliyorum. Her özelliği, her yaptığıyla fark yaratan otelim ve muhteşem ekibimle büyük gurur duyuyorum. Daha iyiye, daha yüksek kaliteye ve daha güzele olan yolculuğumuz hızlanarak devam edecek" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN