HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 16 Ocak 2017

Ünlülerin İç Mimarı Deniz Beceren

Magazinizmir
İç Mimar Deniz Beceren, 2010 yılında İzmir’in bilinen mobilya atölyelerinden Ardıç Mobilya’da başlayan tasarım yolculuğuna Barkod İç Mimarlık markasını da ekleyerek devam ediyor.

Ayrıntılara verdiği önem ve kullandığı malzemelerin uyumu ile kusursuz tasarım anlayışını benimseyen Barkod İç Mimarlık, tasarım ekibinin yanında kendi bünyesindeki üretim atölyesiyle de tasarladığı ürünlerin üretimini yapıyor.

Bugüne kadar sanat ve kültür dünyasından birçok ünlü isim ile çalışan İç Mimar Deniz Beceren, tasarımdan üretime kadar olan tüm süreçleri tek bir çatı altında yönetiyor. Ofiste bulunan tasarım ekibi müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek kullanışlı, işlevsel ve göz alıcı tasarımlar hazırlarken; üretim atölyesinde ise bu tasarımların üretimi kusursuz bir şekilde yapılıyor.

Konut, otel, ofis, kafe ve restoran gibi alanlarda iç mimari ve uygulama projelerini profesyonel ekibi ile gerçekleştiren Barkod İç Mimarlık, aynı zamanda fuar standları ve uygulamasıyla da markalara hizmet veriyor.

Yaratıcılık ve işlevselliği; deneyim, hayal gücü ve tasarım anlayışlarıyla birleştiren Barkod İç Mimarlık, ofisinde ve üretim atölyesinde çalışmalarına devam ediyor.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN