Türkiye Şarküteri Sepetim'i Çok Sevdi

Gıda sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesini Bilge Çiftliği ve Şarküteri Sepetim ile birleştiren Bilge Altınmakas Özgenoğlu, Türkiye'nin dört bir yanından özenle seçtiği doğal ve yöresel lezzetleri soğuk zinciri bozmadan adresinize teslim ediyor.Yoğun iş temposu, alışveriş merkezlerindeki kalabalık ve dijital dünyanın hızla gelişmesi ile değişen alışveriş kültürü, artık insanlar bilgisayar başından ihtiyaçlarını karşılamaya yöneltti. Bu durumda da en önemli kriterin güven ve ürün kalitesi olduğunu belirten Bilge Altınmakas Özgenoğlu, "Bilge Çiftliği markamız ile hazırladığımız ürünlerin tarladan üretime, paketlemeden evinize teslim aşamasına kadar tüm süreçlerini adım adım izliyor ve takip ediyoruz." dedi.

Bugüne kadar tüm Türkiye’de binlerce yeni müşteriye ürün tedarik eden sarkuterisepetim.com, tekrar eden siparişler ile mutlu müşteri deneyimi yaşatıyor. Kaliteli ürün pahalı olur algısını da uygun fiyat politikası ile yıkan sarkuterisepetim.com’da; süt ve süt ürünleri, et ürünleri, konserveler, bitkisel çaylar, atıştırmalıklar, meyve suları, zeytin ve zeytinyağı gibi birçok ürün bulunuyor.

Aynı zamanda anaokulları ve ilkokullar ile yapacağı ortak projelerle çocukları doğru beslenmeyle ilgili bilgilendirmeyi amaçlayan Bilge Çiftliği, müşteri bilincinin oluşturulmasına da katkı sağlıyor.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER bilge çiftliği izmir, izmir bilge çiftliği, izmir şarküteri sepetim, şarküteri sepetim izmir, Bilge Altınmakas Özgenoğlu, soğuk zincir izmir, doğal ürünler izmir, doğal besinler izmir