Tudem Yayın Grubu Bayileriyle Buluştu

Eğitim ve Kültür Yayıncılığının önde gelen markası Tudem Yayın Grubu, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında piyasa süreceği Akas, Ev 30 dakika, All in One ve Ets ürünlerini bayilerine tanıttı.Tudem Yayın Grubu, 21-23 Ağustos tarihleri arasında İzmir Kaya Prestige Otel’de 22.’si düzenlenen Bayi Toplantısında 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında piyasa sürülecek yeni ürünlerini Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 200’e yakın bayisine tanıttı.

Çünkü Eğitim Her Şeyi Değiştirir” sloganıyla sezona merhaba diyen Tudem Yayın Grubu, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılına özel geliştirdiği Tudem AKAS (Öğretmenin Akıllı Asistanı) adlı yeni eğitim teknolojisi sistemiyle eğitim yayıncılığında dijital bir anlayışı benimsiyor. Öğretim programlarıyla uyumlu kaynakların akıllı tahtada kullanımı için hazırlanmış bir dijital yardımcı olan AKAS ile öğretmenlerin öğretme, öğrencilerin ise öğrenme süreçlerini kolaylaştıran Tudem Yayın Grubu, eğitim yayıncılığında öncü olmaya devam ediyor.

Tudem Eğitim’in lansmanını yaptığı bir diğer yeni ürün de evde ders çalışmayı keyifli bir süreç haline getiren ev çalışması seti “Ev 30 Dakika” oldu. Öğretmenlerin bir dönemdeki tüm ev çalışması ihtiyacını giderecek şekilde tasarlanan “Evde 30 Dakika”, öğrencilerin haftalık kazanımlara odaklanması sayesinde öğrencilerin gelişimlerini daha iyi takip edilmesini sağlayacak.
Tudem Eğitim gelecek nesiller için her şeyi düşünmeye kararlı. İşte bu yüzden Türkiye’nin çocuklarına İngilizce öğretmek için özel hazırlanan “All In One” adlı ürünü de bayilerine tanıttı. Özel anlatım ve alıştırma teknikleriyle yeni öğretim programına uygun hazırlanan ürün, farklı zorluk seviyelerine göre çocuklara İngilizceyi severek ve kolay biçimde öğretmeyi hedefliyor.

Bayi toplantısında konuşma yapan Genel Müdür Sinan Çam konuşmasında, Türkiye’nin birçok ilinde okurlarıyla buluşan Tudem Yayın Grubunun, eğitim yayıncılığındaki tecrübesini yeni eğitim teknolojileriyle birleştirerek öğrencilere çağa uygun yayınlar sunmaya devam edeceğini söyledi. Ayrıca konuşmasında önümüzdeki yıllarda Tudem Yayın Grubu olarak eğitim yayıncılığının stratejisini yenilik ve teknoloji tabanlı kuracaklarını söyledi.

Bayilerine yeni öğretim yılı için ürünlerini tanıtan ve ürünler hakkında eğitim veren Tudem ailesi, 20. Yılını dolduran bayilere ve All In One ürününü seslendiren İngiliz eğitmenlere plaket verdi. Bayi toplantısı açık havada Tepecik Senfoni Orkestrası'nın sahne aldığı gala yemeğiyle sonlandı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tudem Yayın Grubu İzmir, İzmir Tudem Yayın Grubu, Eğitim Kültür Yayıncılığı İzmir, İzmir Eğitim Kültür Yayıncılığı, İzmir Kaya Prestige Otel, Sinan Çam, Tepecik Senfoni Orkestrası, İzmir İş Dünyası, İzmir Cemiyeti