HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 16 Ocak 2020

THE BODRUM EDITION ÖDÜLLERİNE BİR YENİSİNİ EKLEDİ

Magazinizmir
Haute Grandeur Global Awards The Bodrum EDITION'ı Küresel Düzeyde En İyi LifeStyle Otel ve Küresel Düzeyde En Benzersiz Konuk Deneyimi seçti.

Yalıkavak Körfezi'nde yer alan ve gerçek bir Ege cenneti olan The Bodrum EDITION, Türk Rivierasının masmavi sularına bakan eşsiz manzarası ve 21.yüzyılı yenden yorumlayan mimarisiyle misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Sofistike tasarımı, kişiye özel hizmet anlayışı, bulunduğu konumun kültür ve sosyal çevresini yansıtan yiyecek, içecek ve eğlence olanaklarını mükemmel bir şekilde bir araya getiren The Bodrum EDITION, Haute Grandeur Global Awards tarafından “Küresel Düzeyde En İyi LifeStyle Oteli” ve “Küresel Düzeyde En Benzersiz Konuk Deneyimi” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Yerel etkilerden ve doğal kaynaklardan ilham alan, şaşırtıcı ve ultra-modern dokunuşlarla dolu The Bodrum EDITION’ın Akdeniz vahası olarak planlanan tasarımı, yarımadanın yerli florasını yansıtıyor. Açık resepsiyon ve lobi alanı, iş, eğlence ve sosyalleşme arasındaki çizgilerin iç içe geçtiği The Bodrum EDITION, yeni nesil ruhunu yansıtan lounge alanlarıyla doludur.

At nalı şeklindeki plajları ve kişiye özel kabanalarıyla misafirlerine keyifli saatler yaşatan The Bodrum EDITION’da, 108 konuk odası, özel havuzlu private pool süite ve dört odanın bulunduğu, havuzlu özel bir villa da yer alıyor. Otelde ayrıca lounge barlar, kokteyl alanları ve ünlü şef Diego Munoz’un menülerinin sunulduğu Morena ve BRAVA restoranları bulunuyor.

Canlı müzik ve DJ performanslarının yapıldığı The Bodrum EDITION’ın gece kulübü Discetto, bar ve lounge alanlarında sunduğu ünlü EDITION kokteylleriyle, gece geç saatlere kadar eğlenceye devam etmek isteyen misafirlere ev sahipliği yapıyor. Özel etkinlikler ya da iş odaklı seyahat edenler içinse otel, 1.200 m2’lik kapalı ve açık toplantı salonlarının yanı sıra, parti ve düğün organizasyonları için balo salonu hizmeti sunuyor.

Özel konuklar için Bodrum’un birinci sınıf buluşma yeri olan The Bodrum EDITION’ın, 100 metre uzunluğundaki plajında bulunan plaj barı ve ziyaretçileri dinlenmeye teşvik eden kişiye özel kabanaları ile otelin sosyal merkezlerinden birine ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra ziyaretçiler sadece 50 dakika mesafedeki Yunan adalarına da kolaylıkla seyahat edebiliyor.

Otel, kusursuz bir şekilde tasarlanmış sonsuzluk havuzu, bahçe ve restoranlara ek olarak, Türk Hamamı, tuz tedavi odası, sauna, buhar odası ve dalma havuzunun bulunduğu son teknoloji ürünü SPA tesisine de ev sahipliği yapıyor.

Turkuaz Sahili'nin mücevheri Bodrum'un büyülü mabedinde, adeta gizli bir cennet köyü olan The Bodrum EDITION, mutlu ve sakin bir gerçekliğe kapı açıyor. Bir otelin sadece uyumak için gidilen bir yerden fazlası olduğunu bilenler için, bir buluşma yeri, kültür ve rahatlama merkezi, zor kazanılan boş zamanı yaşam dolu geçirmek için kurulmuş bir sığınak olarak gören Schrager sadece bir otel yaratmakla kalmayıp entegre bir deneyim, şehir içinde küçük bir şehir sunar.

Rezervasyon için;

+90 252 311 3160 / Reservations.bod@editionhotels.com.

The Bodrum EDITION hakkında daha fazla bilgi için www.editionhotels.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

The Bodrum EDITION Hakkında

Bodrum yarımadasının Batı tarafında, Yalıkavak Marina’ya yalnızca üç kilometre mesafede konumlanan The Bodrum EDITION, pek çoğu Ege Denizi’ne bakan ve kendi balkonu, bahçesi veya özel havuzuna sahip olan 108 misafir odası, suit ve villalardan oluşuyor. Otelin tasarımında infinity havuz ve bahçe lounge’larının yanı sıra içerisinde Türk Hamamı, spor salonu ve özel bungalovlara sahip olan ve benzersiz bir beach club sunan sanat eseri niteliğinde bir spa deneyimi de bulunuyor. Otelin eşsiz yemek ve içki deneyimi kapsamında, 2 adet bar, koya bakan gurme bir barbekü, gece kulubü ve günlük lezzetler sunan alternatifler bulunuyor. Otelde yer alan 1200 metrekarelik açık ve kapalı etkinlik alanları ise toplantı stüdyoları, toplantı odaları ve bir adet balo salonundan oluşuyor.

EDITION Otelleri Hakkında

EDITION Otelleri, geleneksel lüksü yenilikçi bir yaklaşımla tanımlayan, kişiselleştirilmiş ve bulunduğu konuma göre özelleşen tasarımıyla, kendi türünde benzersiz olan oteller yaratan şaşırtıcı ve yenilikçi bir iş birliğinin ürünüdür. En iyi yemek, eğlence ve hizmeti tek bir çatı altında sunan her bir EDITION oteli, bulunduğu konumun ve döneminin en iyi kültürel ve sosyal ortamını yansıtması ile tamamen eşsizdir.

FACEBOOK İLE BAĞLAN