Tekstil Sektörü Havagazı Fabrikası’nda Buluşacak

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), geçtiğimiz yıl birincisini gerçekleştirdiği Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması’nın ikincisini 13 Mayıs’ta Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenleyecek.Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri buluşması sayesinde sektöre makine ve malzeme sağlayan tedarikçiler giyim sanayicilerine yeni sezon ürünlerini sergileme ve tanıtma fırsatı bulacaklar.

Tüm sektör aynı çatı altında

EGSD’nin kurulduğu günden bu yana tekstil, hazır giyim, yan sanayi, konfeksiyon makineleri, gelinlik, damatlık, abiye üreticileri, organik hazır giyim üreticileri ve moda sektöründe faaliyet gösteren kişi ile firmaları aynı çatı altında topladığını ifade eden EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, yılların birikimi olarak ortaya çıkan sektörel güç birliğiyle faaliyetlerini sürdürdüklerini söyledi.

Yüzlerce görüşme yapılacak

Geçen yıl düzenlenen buluşmaya 31 tedarikçi üyenin katılarak 200’ün üzerinde üretici firmayla görüşme imkanı bulduklarını belirten Özden, “Memnuniyetle sonuçlanan organizasyonumuzun her yıl tekrarlanması için karar aldık. Özellikle firmaların satın alma dönemlerine denk getiriyoruz. Bu sayede firmaların farklı tedarikçilerin ürün ve hizmetlerini yakından görerek satın alma kararlarını verecekler. Dokuma ve örme, kumaş, boyahane, nakış, brode, tela, düğme, aksesuar, fermuar, makine yedek parça ve yazılım sektörlerindeki faaliyet gösteren Dernek üyelerinin katıldığı etkinlikte gün boyunca firmalar ikili görüşmeler gerçekleştirecek” dedi.

İki taraf memnun kalacak

Günümüzde artık iş yaşantısının koşuşturması içinde tedarikçilerle üreticilerin birbirlerine yeteri kadar zaman ayıramadığını vurgulayan Özden, “Birçok üretici ve tedarikçimizin ticaretine katkı koyacak bir organizasyon. Biz sanayiciler olarak bu tür buluşmaları önemsiyoruz. Bu organizasyondan geçtiğimiz yıl olduğu gibi iki tarafın memnun ayrılacağını düşünüyoruz” diye konuştu.
Tedarikçiler komite başkanı Okay Şimşek de “Bu yıl da etkinliği titizlikle hazırladıklarını, ziyaretçilerin iyi sunumlarla karşılaşıp bu yıl da memnun ayrılmaları için gayret gösterdiklerini” belirtti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tekstil Sektörü, Havagazı Fabrikası, Ege Giyim, Sanayicileri Derneği, EGSD, Konfeksiyon Tedarikçileri, makine, malzeme, hazır giyim, yan sanayi, konfeksiyon makineleri, gelinlik, damatlık, abiye üreticileri, organik hazır giyim, moda, Mukadder Özden, Dokuma, örme, kumaş, boyahane, nakış, brode, tela, düğme, aksesuar, fermuar, yedek parça, yazılım sektörü, organizasyon, Okay Şimşek, izmir iş dünyası, izmir moda, izmir tekstil, izmir etkinlikleri