HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 1 Ekim 2018

Tanyer Yapı, Gayrimenkul Fuarında İlgi Gördü

Magazinizmir
Tanyer Yapı, Gaziemirdeki Fuar İzmir'de düzenlenen İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda açtığı standda katılımcıların ilgisini gördü.

Canlı çim ve zeytin ağacıyla görsel anlamda renkli bir stand alanı oluşturan Tanyer Yapı, Narlıderedeki sıradışı mimarisiyle dikkat çeken Asma Bahçeler ve doğayla iç içe konumdaki BulutOrman projeleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Gelen konuklara soğuk sıkım yöntemiyle elde ettikleri doğal zeytinyağlarını da hediye eden Tanyer Yapı yetkilileri, doğa ve mimariyi harmanlayan özel tasarımlı konutları İzmirliler kadar İzmir dışından gelen konukların da beğendiğini ifade etti.

Doğru lokasyonda, doğru projelere imza attıklarını kaydeden Tanyer Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Taylan Tanyer, doğaya saygılı, insan odaklı, mimari tasarımı ve teknolojiyi bir araya getiren yaşam alanları ürettiklerini dile getirdi.

Narlıdere'deki Asma Bahçeler'in ardından yapımı devam eden BulutOrman Evleri projesinin de büyük ilgi gördüğünü belirten Tanyer, konutların tamamına yakınının satıldığını ve anahtarları 2019 yılının ilk yarısında sahiplerine teslim edeceklerini dile getirdi.

Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri'nin, doğayla iç içe yaşam ve ferah bir atmosfer sunduğunu hatırlatan Taylan Tanyer, projelerin özellikle çocuklu aileler tarafından ilgi gördüğünü ve sosyal donatılarıyla da dikkat çektiğini sözlerine ekledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN