HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 2 Eylül 2019

Tan Sağtürk Rotary toplantısına konuk oldu

Magazinizmir
Bale hayatının dünyaca tanınmış ismi Tan Sağtürk, Alsancak Rotary Kulübü, Dokuz Eylül Rotary Kulübü, Buca Rotary Kulübü ve Alsancak Rotaract Kulübü'nün ortak düzenlediği toplantının konuğu oldu.

Swissotel'de gerçekleştirilen toplantıya, dört kulübün başkanları ve üyelerinden oluşan yaklaşık elli kişi katıldı. Toplantıda açıklama yapan Alsancak Rotary Kulübü Başkanı Aytül Büyüksaraç, “Tan Sağtürk dünya çapında dans ve sahne hayatına sahip bir isim. Bu nedenle toplantımızı dört kulüp birlikte gerçekleştirdik. Mesleğimden dolayı toplantılarımızda konuk ağırlama sayımız doğal olarak arttı. En iyi bildiğim konu olan sanat ve sanatçıların Rotary camiasıyla buluşmasına öncülük ediyorum. Her toplantıda farklı konu ve konuşmacıları davet ediyoruz. Zaten Rotary'nın görevlerinden bir tanesi de bu. Toplantılarla üyelerimizi çeşitli alanlar hakkında bilgilendirip bilinçlendiriyoruz. Mesleğini İstanbul'da sürdüren Doktor Özlem Atalay, sonraki toplantımıza konuk olacak” dedi. Açılış konuşmasını kulüp başkanlarını tanıtarak başlayan Aytül Büyüksaraç, ardından hazırlanan tanıtım filmi eşliğinde Tan Sağtürk'ün yaşamını anlattı.

Tanıtımın ardından sahneye davet edilen Tan Sağtürk, Bale Sanatının Türkiye Serüveni başlıklı sunumunu gerçekleştirdi, ardından soruları cevapladı. Toplantının sonunda, kulüp üyeleri Tan Sağtürk'e teşekkür beratı takdim etti. Kulüp üyeleri, ayrıca Tan Sağtürk adına çocuk felcine karşı savaşta kullanılması için yaptıkları bağışın belgesini de sundu.

 

Arda Işık, Övünç Emre


Sezai Moral, Yıldız Sınmaz Ilgın, Yakup Kanyas


Hamdi-Melijah Tanık


Ceren Ersoy, Ece Kızıldağ, Sine Özalp


Beril Tuaç, Tan Sağtürk, Aytül Büyüksaraç


Sezen Honca, Hülya Demirci


Aytül Büyüksaraç, Tan Sağtürk, Betül Elmasoğlu


Tuğçe Küçükören, Lara, Demet Özdere


Betül Elmasoğlu

Sezai Nüzhet Noyan, Nehir, Vedat Ercan


Toplantıya katılan Alsancak Rotary Kulübü Üyesi, Swissotel Büyük Efes Genel Müdürü Rıza Elibol, Denizcilik Belgesi almaya hak kazanan Talat Sivri'ye kartını takdim etti.


Sedat Hacıraifoğlu, Bülent Şenocak


Ferudun-Funda Tunçer, Hasan Çetin


Emre Poyraz, Gökhan Arı


Serhat Baybostan, Nagihan Özdemir 

FACEBOOK İLE BAĞLAN