HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 4 Temmuz 2019

Sayfiye Ocakbaşı, Port Alaçatı'da lezzet tutkunlarının adresi oldu

Magazinizmir
İşadamı Erhan Ece tarafından kurulan 41 yıllık lezzet markası Sayfiye Ocakbaşı, İstanbuldan sonra şimdi de Port Alaçatı'da lezzet tutkunlarının adresi oldu.

Sayfiye Ocakbaşı'nın açılışında şarkıcı Nilüfer, Zeynep Mansur, oyuncu Gonca Vuslateri, Umut Oğuz, Saba Tümer ve Gürsel Tekin gibi sanat, siyaset ve cemiyet hayatının ünlü isimleri de boy gösterdi.

Alaçatı'ya Sayfiye markasını kazandırmaktan ötürü mutluluk duyduğunu belirten Erhan Ece, Alaçatının zeytinyağlılarını ve mezelerini kapsayan doğu Akdeniz ve Ege bölgesine özgü lezzetler ve et yemekleri ile iddialı olduklarını söyledi.

Profesyonel bir ekiple müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını dile getiren Ece, şöyle devam etti: “Sayfiye Ocakbaşı'nda ağırlıklı olarak Trakya kıvırcık kuzu etlerinden hazırladığımız et ve kebap ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz. Tüm etlerimiz marine edilip meşe mangalından tabağınıza sunuluyor. Meze konusunda bölgenin avantajlarını da değerlendirip lokal zeytinyağlı ve meze çeşitlerini Ebru Usta'nın yorumuyula sizlere sunuyoruz. Odun fırınından enfes lahmacun, katmer ve pideler ayrıca Antepli meşhur baklavacı İmam Çağdaştan gelen baklavalarla ağızlarınızı tatlandırıyoruz. Yine bölgenin sevilen lezzeti Asım Usta kokoreçi de sıcak başlangıç olarak menümüzde sizlere sunuyoruz”. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN