HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 3 Ocak 2017

River Suites Ataşehir’de Yaşam Başlıyor

Magazinizmir
Ege Duru İnşaat’ın Çiğli Ataşehir’in tam kalbinde yer alan projesi River Suites 2017’nin Mart ayında yatırımcılarına anahtarlarını teslim ediyor.

Çiğli, Ataşehir’de yatırımcılarına 5 yıldızlı yaşam vaadeden River Suites’in kısa sürede tamamladığı projesininde 2017 mart ayında yaşam başlıyor.

Her blokta, 7 katlı ve her kat 3 daire olarak tasarlanan 42 daireden oluşan projede 2+1, 3+1 ve teraslı 2+1’den oluşan seçenekler bulunuyor.

102 m2 ile 136 m2 arasında değişiklik gösteren daireler bulunan River Suites, müşterilerine huzur, konfor, kalite ve güvenlik vadediyor. Ayrıca her dairede standart olarak uzaktan kontrol edilebilen akıllı ev sistemi, yerden ısıtma, otomatik panjur sistemi, klima, hazır mutfak, ithal ankastre set, laminat parke, akıllı ev sistemine entegre yangın ve su dedektörü ve site sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak görevli bulunuyor.

Fitness salonu ve açık yüzme havuzunun tüm site sakinlerinin kullanımına açık olarak sunulduğu River Suites’te güvenlik de üst düzeyde. Projede site girişinde 24 saat güvenlik ve 24 saat kamera sistemi ile güvenlik kontrolü bulunuyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN