HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 23 Ekim 2017

Progo İle Ulaşım Hizmetlerinde Dijital Dönem Başladı

Magazinizmir
Lojistik sektörünün güçlü kuruluşu Günaydın Group ve New World Travel ortaklığıyla geliştirilen kişisel ulaşım asistanı uygulaması olan Progo, Peryön Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Ege Şubesi'nin düzenlediği 14'üncü Ege İnsan Yönetim Zirvesi'nin anasponsoru oldu.

Sabancı Kültür Merkezi'nde "Gelecek Geldi" başlığı altında düzenlenen ve 2 gün süren organizasyonda insan kaynaklarındaki dijital dönüşüm masaya yatırıldı.

Zirveye destek veren New World Travel ve Progo’nun Kurucu Ortağı Kerem Serkan Çoban, Progo olarak ulaşım hizmetlerinde dijital dönüşümü başlattıklarını söyledi.

Hem kişisel, hem de kurumsal tüm alanlarda bir dijital dönüşüm yaşandığını vurgulayan Çoban, ulaşım alanında da dönüşümü başlatarak Türkiye ve dünyaya lider bir ürünü sunduklarını kaydetti.

Progo'nun bu anlamda Türkiye'deki ulaşım sektöründe önemli bir eksikliği giderdiğini belirten Kerem Serkan Çoban, Peryön ile birlikte kurumsal alandaki dijital ulaşım açığını kapatmayı arzuladıklarını dile getirdi.

PROGO WEB, IOS ve ANDROID'DE

New World Travel ve Progo’nun Kurucu Ortağı Kerem Serkan Çoban, Progo'nun hem mobil aplikasyon, hem web, hem de call center aracılığıyla bireysel ve kurumsal 7 bölgede şehir içi ve şehir dışı ulaşım hizmeti sağlayan Türkiye'deki tek ürün olduğunu hatırlattı.

Çoban, “Bu pazardaki avantajımızı kurumlarla birlikte önümüzdeki dönemde hem lider hem de belirleyici bir konuma yükseltmek istiyoruz. Ana stratejimiz bu olacak. Web, IOS ve Android platformlarından indirilebilen Progo, ulaşımın tüm yasal sorumluluğunu yerine getiren, geleneksel ve dijital iş modellerini eş zamanlı olarak yürütebilen dünyadaki tek uygulama özelliğini de taşıyor. Gerek benzersiz iş modeli, gerekse de sunduğu ayrıcalıklarla Progo, kişiler ve kurumlar için iki nokta arasındaki 'en doğru' yol konumunda” diye konuştu.

Progo'nun, şehir içi, şehirler arası ve yıl sonu itibariyle yurtdışında; ister iş ister gezi amaçlı tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamanın en kolay ve ekonomik yolunu sunacağına dikkat çeken Çoban, "Progo, planlı yolculuğu herkes için ulaşılabilir, ekonomik ve kolay kullanımı; web, IOS ve android platformları aracılığıyla kişinin kapısına kadar getiriyor. Ayrıca fiyat üretme mekanizmaları, yaratıcı formülleri, müşteriye dokunduğu her noktada sunduğu pratik iş modeliyle de ulusal ve uluslararası sektördeki diğer oyuncular açısından benzersiz kolaylıklar sağlıyor” bilgisini verdi.

GELENEKTEN GELECEĞE

Progo'nun dijital bir ürün olduğunu ve sektörün tüm etkenlerine dijital bir perspektifle baktıklarını da belirten Kerem Serkan Çoban sözlerini şöyle sürdürdü: "Pazarlamadan satışa, operasyondan insan kaynaklarına iş dünyasındaki tüm departmanları dijital bir bakış açısıyla ele alıyor ve dijitalleşerek dünyayla rekabetimizde etkin bir konuma gelmeleri için destek olmaya çalışıyoruz. Bu anlamda Peryön'ün düzenlediği bu zirveyi tüm sektörler açısından oldukça faydalı buluyoruz. Biz de Peryön'ün sloganı olan 'Gelecek Geldi'nin yanına 'Gelenekten Geleceğe' sloganımızı ekliyor ve insan kaynaklarına bu yönde destek sunuyoruz" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN