HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 21 Mayıs 2021

Pasaport Pizza iki yıl üst üste “En İtibarlı Yerli Pizza Markası” seçildi

Magazinizmir
İzmir’in Türkiye’ye açılan markası Pasaport Pizza, bir yandan yeni ödüller almaya devam ederken bir yandan da yeni şubeler açmaya devam etti. Pasaport Pizza bu yılda en itibarlı yerli pizza markası seçildi.

55 ilde 160’ı aşan şubesi bulunan Pasaport Pizza, son olarak İstanbul’daki 10. şubesini İstanbul Beylikdüzü’nde açtı.

Türkiye İtibar Endeksi sonuçlarına 72 ilde binlerce tüketici telefonla aranarak ulaşıldı. 50 farklı sektörde Türkiye’nin itibarlı marka ve kurumları belirlendi. Toplam 120 bin dakika telefon görüşmesi ve onlarca soru sorularak yapılan araştırma sonuçlarına göre Türkiye’nin sektöründe lokomotif firmaları seçildi.
Türkiye İtibar Endeksi (TİE) sonuçlarına göre bu yıl da Pasaport Pizza, Türkiye’nin itibarlı kurum ve markaları arasına girdi. Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir, “24 yıldır her gün taptaze pizza lezzetimizi tüketicilerimize sunuyoruz. 2 yıl üst üste Türkiye’nin “En İtibarlı Yerli Pizza Markası” seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Tüm pizza severlere, bayilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Yapılan araştırma hakkında bilgi veren Özdemir “Bursa Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesindeki bilim insanları tarafından koordine edilen araştırma Türkiye’deki markaların itibar durumlarına göre en iyilerini seçiyor. Ocak ayı içerisinde 72 ilde 12 bin kişi ile yapılan 120 bin dakika telefon görüşmesi sonucu elde edilen sonuçlar açıklanıyor. Bu kapsamlı araştırma sonuçlarına göre En İtibarlı Yerli Pizza Markası seçilmek 24 yıllık lezzet tecrübemizi ve pizza severlerin bize bakışını yansıtıyor. Bu aldığımız ödüllerin sevinci ve motivasyonu ile hedefimiz 81 ile Pasaport Pizza lezzetini ulaştırmak” şeklinde konuştu.

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN