HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 10 Haziran 2021

Normalleşmede Mutlu Eden Açılış

Magazinizmir
İzmir'in Gaziemir ilçesinde normalleşmenin ilk günleriyle kapılarını açan döner salonu, müşterilerine ilk gün sürprizi yaparak ücret almadı. Yemek sonrası yiyeceklerin ikram olduğunu öğrenen müşterilerin keyiflendiği görüldü.

Gazi Mahallesi Mehmet Emin Gürkan Caddesi üzerinde döner salonu açan Ömer Eryiğit ve eşi Canan Eryiğit, müşterilerine hoş bir sürpriz yaptı. Normalleşmenin ilk günlerinde mekana gelip oturarak siparişlerini veren vatandaşlar, kasaya yönelince ücretsiz olduğunu öğrendi. Keyiflenen vatandaşlar, işletmeden mutlu ayrıldı.
Gaziemir’de ‘Kıyak Döner’ isimli mekanımızla hizmete başladık. Gaziemir halkının bizi tanıması için lezzetimizi bugün bedava veriyoruz. Hatay döneri yapıyoruz. İçindeki özel karışım sosumuz ve sarımsaklı mayonezimizle lezzetli bir döner sunuyoruz. Özel saçımızda ısıtarak veriyoruz. Farklı bir lezzetle Gaziemirlilere ve İzmirlilere hizmet vermeye başladık” dedi.
Müşterilerden Ayşenur Bozoğlu, “Hatay Döneri yapıyorlar. Mahallemizde yoktu. İyi oldu. Çocuklarda seviyor” şeklinde konuştu.
Diğer bir müşteri Sıla Bedir, “Dönerleri çok güzel olmuş. Açılışa özel ücretsiz olması beni çok şaşırttı” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK İLE BAĞLAN