HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 24 Haziran 2019

Nets Ailesi’nden “Yaza Merhaba” Partisi

Magazinizmir
Ege Bölgesi’nin ilk medikal estetik polinkiniklerinden olan Özel Nets Polikliniği, geleneksel yaz partisini büyük coşkuyla kutladı. Nets’in yeni açılan Bornova Kayadibi Köyü’ndeki detoks ve sağlıklı yaşam merkezi Nets Vadi’de düzenlenen partiye çalışanlar, üyeler ve çok sayıda özel davetli katıldı.

Başarı hikayesiyle kadınlara örnek olan ve geçtiğimiz yıllarda TÜRKONFED’in Başarılı Kadın Girişimci Hikaye Ödülü’ne layık görülen Özel Nets Polikliniği Kurucusu Hatice Nur Uzgenç, davette yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “1997’de Manisa’da ilk Nets’i kurarken aklımızda hep en yeni teknolojilerle en iyi hizmeti vermek vardı. Bu anlayış sayesinde kısa sürede güçlü bir büyüme yakaladık. Markamızı İzmir’e transfer ettikten sonra da İzmir’in ilk güzellik merkezi olduk ve çok büyük ilgi gördük. Nets olarak sadece üyelerimize sağlıklı yaşam ve güzellik hizmeti vermekle yetinmeyip, şirketimiz bünyesinde Nets Akademi’yi kurarak sektöre nitelikli eleman yetiştirmeyi kendimize bir görev bildik. Bugün sektördeki pek çok nitelikli elemanın eğitimini Nets Akademi’de almış olmasının da mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün başarımızda emeği olan çalışan, üye ve tüm paydaşlarımızla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Nets, 60’ın üzerinde çalışanı ile başta Bornova'daki Özel Nets Polikliniği ile birlikte Bayraklı ve Buca'daki merkezlerinde toplamda 100 bine yakın üyesine hizmet veriyor. Yakın zamanda açılan Bornova Homeros Vadisi’nin üzerinde yer alan Kayadibi Köyü’ndeki Nets Vadi’de üyelere ile sağlıklı yaşam, detoks ve konaklama hizmeti veriliyor.

Özge Ergut-Cüneyt Egen

Fulden Uzgenç, Sevgi Erdem

Emre Sert, Zeren Çil

Güner Şimşek

Tansu Turan, Esen Mutlu

Nur Uzgenç

Elvan Coşan, Nur Uzgenç, Sevgi Erdem, Fulden Uzgenç

İsmail-Tülin Görgülü

Berna Karadoğan, Gizem Özdemir

Yaren Uçar, Özlem Tezcan

Yusuf-Selda Erürün

Ozan Kalenderoğlu, Pelin Kaya

Deniz Sarıhanlıoğlu, Hakan Akın, Selin Ece Özgen

Şahika Aşkıner, Noel GarzonAcosta

Zeynep Öztürk

FACEBOOK İLE BAĞLAN