Mücevher Tutkunlarının Gözü Kamaşacak

Mücevher tutkunlarının en yeni koleksiyonları yakından incelediği JEWEX İzmir Kuyumculuk Fuarı, TEB ana sponsorluğunda 4 Şubat’ta Fuar İzmir’de kapılarını açacak.Yılın ilk önemli organizasyonu için sektör nefeslerini tuttu, mücevher tutkunları geri sayıma başladı. Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, marka firmaların çok özel koleksiyonlarını ilk kez fuara özel kampanya fiyatlarıyla sunacağını söyledi.

Bu Ürünler Büyüleyecek

Türk Kuyumculuk Endüstrisi, sektörün Türkiye’deki ilk önemli organizasyonu JEWEX 2016 İzmir Kuyumculuk Fuarı için hazırlıklarını tamamladı. 4 Şubat tarihinde başlayacak fuar için geri sayım başladı. Hinterlandının en prestijli mücevher fuarına sektörünün seçkin yaklaşık 80 firması katılımcı olacak. Türkiye’nin en büyük fuar kompleksi Fuar İzmir D Salonunda kurdukları bir birinden özel stantlarda katılımcılar, yılların bilgi birikimiyle ortaya koydukları ürün ve hizmetlerini sergileyecekler. Altın ve Pırlantalı Takı, İncili Takı, Yeşim Takılar, Değerli Metal Takı, Renkli Taşlı Takı, Antika Takı, Gümüş Takı ve Aksesuarları, Moda Takılar, Pırlanta ve Elmas, Yarı Değerli Taş, Renkli ve Değerli Taş, Mücevher Saatler, Makine, Kuyumculuk Vitrin Paketleme ve Kutulama, Kuyumculuk Aletleri ve Ekipmanları, Kasa ve Güvenlik Gereçleri, Kuyumculuk Yazılımları görücüye çıkacak.

Fuara Özel Fiyatlarla Satılacak

TEB ana sponsorluğunda, İzmir Kuyumcular Odası işbirliği ile JEWEX İzmir Kuyumculuk Fuarı’nı 7.’sini düzenleyeceklerini hatırlatan Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise 2. büyük kompleksi Fuar İzmir’de organizasyonu gerçekleştirmenin heyecanını duyduklarını söyledi. Gençer, “Her geçen gün yükselen başarı çıtasıyla ulusal ve uluslararası mücevher tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen organizasyon kuyumculuk sektörünün Ege Zirvesi niteliğinde geçecek. Özel koleksiyonlarını ilk kez Fuar İzmir’de sergileyecek olan katılımcılarımız organizasyonumuza özel hesaplı fiyatlarla ziyaretçilerimizin hem zevkine hem de cebine hitap edecekler. Ziyaretçilerimiz, üretici firmalar ile tanışma ve işbirliği fırsatları yakalayacaklar. Katılımcılarımız yeni koleksiyonları ile sezonun ilk satışlarını gerçekleştirmiş olacaklar.

7. Yılında Bir İlk; Kapılar Sektör Dışındakilere de Açılacak

Bu yıl ilk kez organizasyonu sektör dışından mücevhere ilgi duyanlar, küçük, orta ve büyük yatırımcılar da ziyaret edebilecek. Sektörün Ege Zirvesi niteliğinde bölgenin en önemli mücevher fuarı JEWEX için üreticiler, toptancılar, mümessiller, ihracatçılar, tasarımcılar ve tedarikçiler; tüm sektör paydaşları İzmir’de bir araya gelecek. Organizasyon katılımcı ve ziyaretçilerine 4 önemli iş günü fırsatı sunacak. Katılımcılar, yeni iş bağlantıları kurmak ve rakiplerinin karşısında bir adım daha öne çıkmak için var güçleri ile çalışacaklar.

Sektör Büyükleri Yad Edilecek

İzmir Kuyumcular Odası, Karakaş Atlantis firması öncülüğünde, İş yatırım, Karakaş Aska, Nadir Metal firmalarının katkıları ve Gençiz Fuarcılık işbirliğinde ‘Ahde Vefa’ gecesi düzenleyecek. Ebediyete intikal eden ustalar yad edilip ailelerine plaket verilecek. Karakaş Atlantis Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Karakaş, “Karakaş A.Ş. firmasının kurucusu merhum büyüğümüz Yaşar Karakaş’tan aldığımız vefa terbiyesinin ışığında sektörümüze Ahde Vefa göstermeye devam edeceğiz”dedi.

4-7 Şubat 2016 tarihlerinde Fuar İzmir’de 7. kez gerçekleştirilecek olan JEWEX 2016 İzmir Kuyumculuk Fuarı ilk üç gün 10.00-19.00 son gün ise 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Mezarlıkbaşı Katlı Otopark ile Fuar İzmir alanı arasında 9.30 ile 19.30 saatleri arasında ziyaretçilerin kolay ulaşımı için ücretsiz servis hizmeti verilecek.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER JEWEX İzmir Kuyumculuk Fuarı, Fuar İzmir, İzmir Takı Fuarı, İzmir Etkinlikleri, İzmir Fuarları, Osman Gençer, İzmir Cemiyeti