Mövenpick Hotel Izmir’in yeni Genel Müdürü Erhan Çetin Oldu.

Turizm sektörünün deneyimli ismi Erhan Çetin, Mövenpick Hotel Izmir’de Genel Müdür olarak göreve başladı.1968 yılında İstanbul’da doğan Erhan Çetin, otelcilik kariyerine, lise yıllarının yaz aylarında adım atarak Sultanahmet bölgesinde bulunan küçük otellerde ve Kıbrıs’da bulunan Salamis Bay Otel’de bellboy olarak başladı. Eğitimine İstanbul Üniversitesi ingilizce işletme fakültesinde devam ederken aynı zamanda Swissotel İstanbul The Bosphorus’da çalıştı.

Altı yıl bu otelin farklı departmanlarında görev aldıktan sonra Belçika, Fransa ve Almanya’nın çeşitli şehirlerinde turizm sektöründe yer almaya devam etti. Türkiye’ye döndükten sonra IC Hotels Airport Antalya’nın açılış kadrosunda yer aldı ve bu grupta satış direktörlüğü ve genel müdür yadımcılığı görevlerinde bulundu. İstanbul’da çeşitli grupların turizm koordinatörlük görevlerini yürüten Çetin, 2009 yılında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Oteli’nin açılış genel müdürü oldu.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bu görevi yürütürken aynı zamanda havalimanının yiyecek ve içecek direktörlüğü görevine de vekaleten atanarak başarıyla sürdürdü. 2013 yılından bu yana bünyesinde otel yatırımları, araç kiralama şirketleri, incoming ve outgoing yapan acenteler ve ticketing bulunan ANSA Yatırım Holding’in turizm genel koordinatörlüğü görevini yürütmekteydi.

2015 Nisan ayında Mövenpick Hotel Izmir’in Genel Müdürü olarak göreve başlayan Erhan Çetin, evli ve bir çocuk babası, ingilizce ve almanca biliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mövenpick, Hotel, Izmir, Genel Müdür, Erhan Çetin, Turizm sektörü, Turizm, İstanbul, otelcilik, Sultanahmet, Kıbrıs, Salamis Bay Otel, bellboy, İstanbul Üniversitesi, Swissotel İstanbul The Bosphorus, Belçika, Fransa, Almanya, IC Hotels Airport, Antalya, Sabiha Gökçen Havalimanı, incoming, outgoing, acente, ticketing, ANSA Yatırım Holding, İzmir iş dünyası, izmir cemiyeti