HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 23 Ocak 2020

MELİS İŞİTEN VE İLBER ORTAYLI AKASYA'DA SEVENLERİ İLE BULUŞTU

Magazinizmir
Yediden yetmişe binlerce İstanbullu Akasya Kitap Festivali’nde bir araya geldi. Oyuncu ve yazar Melis İşiten, Akademisyen Yazar İlber Ortaylı, İlker Başbuğ ve Astrolog Zeynep Turan festivaldeki misafirlerle samimi birer söyleşinin ardından sevenleri ile buluştu.

 Akasya, Kırmızı Kedi Kitabevi ve Zuhal müzik iş birliğine giderek Akasya Kitap Festivali’ni gerçekleştirdi. Kitap festivalinde iki önemli yazar konuklarla bir araya geldi. Akademisyen Yazar İlber Ortaylı ve İlker Başbuğ, sevenleri ile buluşarak eserlerini imzaladı.

Astrolog Zeynep Turan, ‘2020 Şifreleri Çözüyor’ başlıklı söyleşisi ile burçları bu yıl neler beklediğini, gezegenlerin etkisini anlattı. Turan, astroloji severlerin merak ettiklerini de açıklayarak, yeni kitabını okurlarına özel imzaladı. Aynı zamanda oyuncu ve yazar Melis İşiten de hayranları ile söyleşi gerçekleştirdi. İşiten, kitabı ve hayatı hakkında merak edilenleri de gelen sorular üzerine yanıtladı. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Beyza Alkoç Kırmızı Kedi Kitabevi  içerisinde okurları ile buluşarak, kitabını imzaladı. Minik misafirlerini de unutmayan Akasya, Dilara Duman ve Şeyma Ayık ile birbirinden eğlenceli etkinlikler gerçekleştirdi. Ayık, kitap okuma atölyesi ile unutulmaz hikayeleri çocuklarla birlikte okudu. Duman’ın ‘Farkında mısın Büyüyoruz’ başlıklı etkinliğinde ise çocuklar için duygusal farkındalık ve masallarla eğlenceli nefes egzersizleri yapıldı. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN