HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 25 Aralık 2019

MASALSI BİR YENİ YIL TERRACİTY’DE

Magazinizmir
Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity, her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanına ve mutluluğuna ortak oluyor. TerraCity 1 Aralık 2019-1 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlenen WinterCity festivali, ziyaretçilerine atlıkarıncadan yılbaşı sokağına, canlı müzikten kar yağışına kadar yılbaşı ruhunu yansıtan her anı yaşatıyor.

Antalya’da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity Alışveriş Merkezi, 1 Aralık 2019-1 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlediği WinterCity etkinliğiyle ziyaretçilerine yılbaşının büyüsünü ve mutluluğunu yaşatmaya devam ediyor. İlki geçen yıl gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören WinterCity etkinliğini bu yıl da tekrar eden TerraCity, muhteşem bir atmosfere bürünüyor. Yılbaşı konseptinde süslenerek adeta bir hayal dünyasına dönüşen TerraCity, 15 evden oluşan yılbaşı alışveriş sokağında da ziyaretçilerine yeni yılın heyecanını alabildiğine hissettiriyor. TerraCity, atlıkarıncadan canlı müziğe her detayın düşünüldüğü WinterCity kapsamında Antalya’ya kar yağdırıyor. Herkese keyifli anlar yaşatan yapay kar yağışıyla TerraCity, çocukların gözlerinden yansıyan mutluluğa da ortak oluyor.

Keyifli bir alışveriş için ücretsiz Bellboy hizmeti de sunan TerraCity ile Yeni yıla dair ne varsa bütün heyecanı ile dolu dolu yaşamak için tüm Antalyalıları TerraCity Alışveriş Merkezi’ne davet ediyoruz.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN