HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 6 Ağustos 2016

Marone Mobilya ile Yaşam Alanlarınıza Şık ve Kullanışlı Çözümler

Magazinizmir
Marone Mobilya kurulduğu günden bugüne yaşam alanlarınız için şık ve fonksiyonel çözümler sunan bir firma olarak ticari hayatına devam ediyor.

Marone Mobilya, kurucularının Türkiye genelinde holding ve sektör lideri firmalarda edindikleri 12 yıllık tecrübeleriyle 2015 yılında faaliyete geçmiştir. Türkiye ve dünya çapında, yatırımcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek; tasarım, üretim, uygulama detaylarını çözebilecek; kendini sürekli geliştiren ve ileriye taşımak için durmadan çalışan bir ekip ile hizmet vermektedir.
Üretimde son teknoloji makine parkurlarını kullanılarak modern, modüler ve projeye özel çalışmalar yapmaktıklarını belirten Marone Mobilya Genel Müdürü Mehmet Gökçen sektörün hızla geliştiğini ve Marone Mobilya olarak bu gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirtti. Marone Mobilya’yı rakiplerinden ayıran farklara değinen Mehmet Gökçen; 

"Ürün kalitesi kadar, uygulama ve montajda da öne çıkan şirketimiz, en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için, işinde uzman saha montaj ekipleriyle çalışmaktadır.
Projeye özel detay çözümleriyle yatırımcımızın maliyetlerini düşürürken, projeye fonksiyon ve estetik katar." dedi 

 

Marone Mobilya'ya sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Facebook: www.facebook.com/maronemobilya

Instagram : www.instagram.com/maronemobilya
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN