HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 18 Ocak 2017

Maliyetleri Arttırmadan Aynı Kalite ve Hizmeti Almak "Marone Mobilya" ile Mümkün!

Magazinizmir
Kurulduğu 2015 yılından bugüne kadar sektöründe başarılı projelere imza atan Marone Mobilya, maliyetleri arttırmadan kaliteli bir hizmet almanın yolunu sizlerle buluşturmayı başarıyor.

"Türkiye her geçen gün dünyaya entegreolurken yaşam tarzlarımız da değişiyor. Bu değişimin evlerdeki en önemli göstergelerinden biri mutfaklar ve banyolar oluyor. Küçük mutfakların yerlerini yaşam alanlarına dönüşen işlevsel mutfaklar alıyor. Türkiye’de de inşaat alanın gelişmesi sabit mobilya mutfak ve banyo mobilya pazarına da olumlu yansımalar gerçekleştiriyor."
Diye belirten Marone Mobilya Genel Müdür’ü Mehmet Gökçen;

"Ülkemizde sektörde600 milyon Euro değerinde bir mutfak pazarının olması, yabancı markaların Türkiye pazarında yer almasına sebep oluyor. 2005 yılında Türkiye’de 9 tane yabancı mutfak firması bulunurken, 2016 yılı itibari ile 35 yabancı mutfak firmasının faaliyet gösterdiğini görüyoruz. Bu firmalardan %60’ı İtalyan, %40’ıAlman’dır.

Bu da bize merdiven altı tabir ettiğimizno-name üreticilerden kurtulup sektörde kurumsallaşıp marka olarak sadeceTürkiye pazarında değil, dünya pazarında da tasarım, üretim kalitesi ve hizmetlerini de duyurmak ve marka olma yolunda attığımız adımları hızlandırmamız gerektirdiğini gösteriyor.

Biz de Marone Mobilya olarak Avrupalı markalardan beklenen hizmeti ve kaliteyi hatta daha fazlasını yatırımcılarımıza sunuyoruz. Bunu sunarken de yatırımcılarımızın bütçesini aşağıya çekerek maliyette kar avantajı sağlıyoruz. Yani alırken kazanın mantığı ile projeden üretime, üretimden montaja, montajdan teknik servise kadar yatırımcılarımıza avantaj sağlıyoruz." dedi.
Artık Marone Mobilya ile maliyetleri arttırmadan kaliteli ve doğru bir hizmet almanın tam zamanı!
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN