HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 15 Nisan 2019

Loda Mobilya, Tasarımda İtalyan Rüzgarı Estiriyor

Magazinizmir
Tasarımlarında İtalyan esintilerini taşıyan ve Ege Bölge Bayiliğini sektörün deneyimli ismi İzmirli işadamı Can Serçe'nin üstlendiği Loda Mobilya, açılışa özel indirim kampanyasıyla evini yenilemek isteyenlere özel fırsatlar sunuyor.

Küçük yaşlardan itibaren mobilya sektöründe önemli deneyimler kazandığını belirten Can Serçe, 2019 yılı başında Türkiye’nin en kaliteli mobilya markalarından biri olarak öne çıkan Loda Mobilya'nın Ege Bölgesi bayiliğini aldıklarını; seçkin ve kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturduklarını söyledi.

Loda Mobilya'nın yurtiçi ve yurtdışında toplam 30 mağazası bulunduğunu kaydeden Serçe, ürünlerin ünlü tasarımcılar ve kaliteli materyallerle hazırlanarak İtalyan stilini yansıttığını dile getirdi.

Can Serçe

Sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliğiyle tanınan Loda Mobilya'nın modern ve loft mobilya tarzıyla beğeni topladığını kaydeden Can Serçe, "Loda, yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları, TV üniteleri ve mobilya aksesuarları üreterek müşterilerine "Konsept Mobilya" üretim anlayışıyla hizmet veriyor. Kurumsal yapısı, özgün tasarımları, kişi ve kurumların ihtiyaçlarına göre ölçülendirilebilen mobilyalarıyla sektörde önemli bir konuma sahip. Loda'nın geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Ürünlerde hazır malzeme kullanılmıyor. İthal kumaşlar, metal, hazeran ve mermer gibi materyallerle tasarlanan mobilyalar hem şık, hem de konforlu oluşuyla tercih ediliyor" diye konuştu.

Açılışa Özel Kampanya

Açılışa özel bir indirim kampanyası da düzenlediklerini hatırlatan Serçe, "Şu anda % 10'luk KDV indirimine ek açılışa özel avantajlı fırsatlar da sunuyoruz. Haziran ayına dek sürecek bu kampanya tüm ürünler için geçerli olacak" bilgisini verdi.

Hem konut, hem de restoran, kafe ve otel gibi kurumsal müşterilere yönelik projeler gerçekleştirdiklerini de kaydeden Can Serçe, inşaat firmalarının örnek dairelerinin dekorasyonu konusunda da çözüm ortaklığı yapmak için görüşmelerini sürdürdüklerini sözlerine ekledi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN