HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 25 Aralık 2019

KiDZMONDO’DA YENİ YIL COŞKUSU!

Magazinizmir
Yeni yıl heyecanı herkesi olduğu gibi çocukların şehri KidzMondo’yu da sardı. Yılbaşı için özel olarak süslenen KidzMondo’da Aralık ayı sonuna kadar eğlenceli partiler, hareketli danslar, neşeli gösteriler ve Noel Baba çocukları bekliyor.

 Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocuk şehri KidzMondo, yeni yıla sürprizlerle girmeye hazırlanıyor. Yeni yıl heyecanı için özel olarak süslenen KidzMondo’da çocukları gösteriler, şovlar, atölyeler, danslar, tiyatro oyunları bekliyor.

28-29 Aralık’ta yılbaşı partileri ile ekstra hareketlenecek olan KidzMondo’da ayrıca Aralık ayı sonuna kadar çok renkli etkinlikler de olacak. Noel Baba KidzMondo sokaklarında şeker dağıtacak, meydanda hareketli danslar yapılacak, tiyatro salonunda yılbaşı temalı oyunlar sahnelenecek, yeni yıl ruhunu yansıtan atölyeler düzenlenecek. Jonglörler ve sihirbazlar KidzMondo’nun neşesine neşe katacak. Çocuklar yılın yorgunluğunu KidzMondo’da atacak, 2020’ye neşeli bir başlangıç yapacak.

KidzMondo’da çocuklar 50’den fazla mesleği deneyimleyerek keşfediyor, hem eğleniyor hem öğreniyor. KidzMondo, pazartesi hariç haftanın her günü açık…

Detaylı bilgi için: www.kidzmondoistanbul.com – 0212 348 10 00

FACEBOOK İLE BAĞLAN