HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 25 Ekim 2017

Karşı&Yaka Konakları Beğeni Topladı

Magazinizmir
Karşı&Yaka Konakları projesinin 1.Etap'ının örnek daire lansmanı gerçekleştirildi.

M Sezgin K Karvan Yapı İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Yeni Girne Karşıyaka’da, Medical Park Hastanesi yakınında yapımı devamı eden, 54 daire + 4 dükkandan oluşan Karşı&Yaka Konakları projesinin 1.Etap’ının örnek daire lansmanı yapıldı.

Lansmanı, İzmir’deki ilk markalı konut projesi satış ve pazarlama firması olan New Project Realty firması gerçekleştirdi. New Project Realty firması projenin satış ve pazarlama faaliyetlerini üstlenen projenin tek yetkili satıcısı.

Seçkin davetlilerin konuk olduğu lansmanda 1+1 , 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks daireler ve dükkanlar müşterilerin beğenisine sunuldu. Proje; kullanılan özel İtalyan Seramik kaplamalar, araç asansörü, her daireye bir adet kapalı otopark hakkı, akıllı ev sistemi teknolojisi, yüksek malzeme kalitesi ve bölgedeki diğer projelere görem2/birim fiyat avantajıyla dikkati çekti.

Dairelerin, satış fiyatlarının 295.000 TL’den başlaması davetlilerin oldukça ilgisini cezbetti.
Lansman sonrası bilgi aldığımız firma yetkililer, ilgiden oldukça memnun olduklarını belirtti. Kalan sınırlı sayıdaki son daire ve dükkanlar için İzmirlileri projeyi yerinde görmek üzere satış ofislerine beklediklerini ileten firma sorumlularıprojenin 55 daireden oluşan 2.Etap’ının da çok kısa sürede inşaata başlayacağı bilgisini verdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN