HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 21 Ağustos 2017

KalDer'den Pazarlama İletişimi ve Marka Yönetimi Eğitimi

Magazinizmir
KalDer İzmir Şubesi düzenleyeceği Pazarlama İletişimi ve Marka Yönetimi Eğitimi ile iş dünyasının ve çalışanların gelişimine katkı koymaya devam ediyor.

14-15 Eylül tarihleri arasında iki gün sürecek eğitimde Yaşar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Zeynep Lembet, katılımcılara günümüz pazarlama koşullarında pazarlama karması içinde yer alan marka kavramı, marka yaratma ve yönetme stratejileri ile ilgili bilgileri aktaracak.

Marka yaratma ve marka yönetiminin kavramsal çerçeve ışığında örnek olay analizleri ile interaktif bir şekilde pekiştirilerek inceleneceği eğitim kapsamında, marka yönetimi süreci ve bu süreci etkileyen faktörler ele alınacak.

Örnek olaylar üzerinden analizler ve tartışmalar ile yürüyecek eğitimde aynı zamanda katılımcılardan marka yönetimi planları hazırlamaları istenecek. Eğitim sürecinde; marka yönetimi ile ilgili çeşitli sektörlerden örnekler verilerek; teorik ve pratik uygulamalar arasında köprü kurulup eğitimin pekiştirilmesi hedefleniyor.

Marka ve Markalaşma Üstüne Tüm Bilgiler

Eğitimin ardından katılımcılar, pazarlama karması içinde ürün / marka arasındaki farklılıkları anlama, ürün bileşenleri ve ürün Yönetimini açıklayabilme, fiyat ve yeni ürün geliştirme stratejilerini analiz edebilme bilgisi kazanacak.

Bunun yanısıra katılımcıların, üründen markaya geçiş sürecindeki pazarlama elemanlarını kavrama, marka kavramının genel kavramsal çerçevesini açıklayabilme, pazarlamada hedef pazar ve marka arasındaki ilişkiyi değerlendirme, hedef kitle ile ilgili kavramsal çerçeveyi anlama ve markanın sahip olması gereken ön koşulları analiz edebilme bilgisi kazanmaları amaçlanıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN