Kadınlar Üretici Olsun

İzmir Türk Koleji mezunlarından Çiğdem Kıraklı, Kemeraltı Salepçioğlu Han içindeki iç giyim mağazasıyla hizmet veriyor.Han içindeki abiye çarşısında bulunun mağazada uygun alışveriş şartlarında müşteriler, farklı alternatifler aramadan alışveriş yapabiliyorlar. Bay ve bayan iç giyim ve çeyiz alanında A’dan Z’ye aranılan bütün ürünlerin bulunabileceği mağaza, tarihi Kemeraltı çarşısının en fazla tercih edilen mağazalarından biri olma özelliği taşıyor.

Ürünlerinin çoğunun İstanbul ağırlıklı olduğunu belirten Çiğdem Kıraklı, ithal ürünlerinde müşteriler tarafından rağbet gördüğünü söyledi. Kom, Nurteks, Dagi, Yeni İnci, Orkide, Versace gibi kaliteli markaların ürünlerini müşterilerine sunduklarını söyleyen Kıraklı, yüzde 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını vurguladı.

Evli ve 2 çocuk annesi olan Çiğdem Kıraklı, sektörde başarılı olurken aynı anda iyi bir anne olmanın da mümkün olduğunu söyledi. “Hanımlar evde oturmasın; üretici olsun. Tüketici olmasın” dedi. Uzun yıllardır sektörün içinde olan Kıraklı, son yıllarda Kemeraltı’ndaki kendi mağazasında kalite, güler yüz ve uygun fiyatlarla müşterilerini ağırlıyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Türk Koleji, Çiğdem Kıraklı, Kemeraltı Salepçioğlu Hanı İzmir, İzmir Kemeraltı Salepçioğlu Hanı