HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 12 Aralık 2019

İZMİR’İN EN COŞKULU KUTLAMASI EGE PERLA’DA

Magazinizmir
İzmirli Ege Perla, yeni yılı sürprizlerle karşılıyor. Farklı eğlenceler ve hediye yağmurlarıyla yeni yıl coşkusu Ege Perla’da ikiye katlanıyor.

 Ege Perla, yeni yıl coşkusunu yaşamak isteyen tüm misafirlerine unutamayacakları bir deneyim yaşatıyor. Misafirlerin kendilerini bir yılbaşı masalındagibi hissedecekleri dev kar küresi ve özellikle çocukların eğlenceli anlar yaşayacağı buz pisti ile kışın tadı Ege Perla’da çıkıyor. Ege Perla’da yılbaşına özel sürprizler bununla da bitmiyor. Büyük küçük herkesin eğlenerek vakit geçireceği alternatif etkinlikler, katılan herkesi bir hediyenin beklediği Şans Odası, yılbaşı ruhunu müzik ve eğlenceyle yaşatan Yeni Yıl Korteji, hediye fabrikası, hediye pazarı ve miniklerin yanından ayrılmak istemeyeceği oyuncaklardan oluşan dev yeni yıl ağacı ile İzmir yeni yıl coşkusunu Ege Perla farkıyla karşılıyor. 2020 yılına umut ve neşe dolu bir adım atacağımız ve yeni yıl coşkusunu yaşayacağımız renkli günler Ege Perla’da başlıyor. 

Binlerce Hediye Çeki ve Boş Yok!

Yeni yıl bereketiyle geliyor. Ege Perla’da14-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde Şans Odası’ndan binlerce hediye çeki kazanma fırsatı sizi bekliyor. Ege Perla, sizi Şans Odası’ndan hediye vermeden göndermiyor.

Yeni Yıl Kortejiyle müziğin ritmine kapılın

Yeni yıla özel eğlenceli repertuarıyla Ege Perla ziyaretçilerine müzik dolu anlar yaşatmaya hazırlanan Yeni Yıl Korteji güçlü enstrümanları kadar neşeli kostümleriyle de dikkat çekiyor. 21-22 ve 28-29 Aralık’ta Ege Perla’da yer alacak kortejde; Sevimli kurabiye adam,elfler, geyik, hediye paketi, goblin ve tahta bacak kostümleri minikleri gülümsetmeye hazırlanıyor. 

Dev Kar Küresiyle hatıra fotoğrafı

Masal kitaplarındaki kar küresini aratmayan dev kar küresi Ege Perla’da sizleri bekliyor. 

Cam kürenin içinde aralıksız yağan karın altında sevdiklerinizle yılın en özel anını yaşayabilecek ve unutulmaz bir hatıra fotoğrafı çektirebileceksiniz.

Hediye Fabrikasındahediyeler çocukları bekliyor!

Çocukların en sevdiği keyifli zaman merkezi Ege Perla’dan, çocuklara özel hediye fabrikası! Ege Perla’dan 100 TL alışveriş yapan tüm ebeveynler, çocuklarını mutlu edecek yüzlerce oyuncaktan birini kazanma şansı yakalıyor. Minikler, Ege Perla hediye fabrikasından kazandıkları hediyelerle evlerine mutlu dönüyorlar.

Buz pistinde figürlerinizi gösterin

İzmir’e yılbaşı özelinde bol bol kar getirecek olan Ege Perla, buz pisti ile de eğlenceli saatler vadediyor. Çocuklar, fiziksel aktivitenin yanı sıra çok eğleneceği keyifli anlar yaşayabilecekleri buz pistinde figürlerini gösterebilecekler.

Bu ağaç tam 1000 minik ayıcıkla kaplı!

Alışveriş, gastronomi ve eğlencenin kalbi Ege Perla, şehrin en büyük yılbaşı ağacına da ev sahipliği yapıyor. Şehrin en büyük ayıcık ağacı çocuklaratam bir görsel şölen sunuyor. 1000 beyaz ayıcıkla kaplanan dev yılbaşı ağacı, gülümsetenkareler yakalamanız için sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanan ve yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, Alışveriş ve Yaşam Merkezi konseptinin yanı sıra farklı peyzaj, mimari özellikleri, kültür ve sanat etkinlikleri ve duyarlılığıyla İzmir’e değer katmaya devam ediyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN