İZMİRE DEĞER KATAN İÇ MİMARLIK FİRMASI: BARKOD İÇ MİMARLIK

İzmir’de iç mimarlık ve dekorasyon alanlarında faaliyet gösteren Barkod İç Mimarlık, çalıştığı markalara değer katıyor.Mutfak, banyo, oturma odası ve yatak odası gibi evin her alanını müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre dekore eden Barkod İç Mimarlık, 3 boyutlu görselleştirmeleriyle de öne çıkıyor. İzmir’de iç mimarlık denince ilk akla gelen firmalardan olan Barkod İç Mimarlık; konut, otel, ofis, restoran ve kafe gibi alanlarda da iç mimari proje ve uygulamaları yapıyor.

İşlevsel ve göz alıcı tasarımlar hazırlamanın öncelikleri olduğunu belirten Barkod İç Mimarlık kurucu ortağı Deniz Beceren, “İzmirli müşterilerimiz özellikle mutfak dekorasyonu ve banyo dekorasyonu konularında destek istiyor. Kendi üretim atölyemiz olduğu için de uygun maliyetler ile üretim yapabiliyoruz. Yani aslında ev dekorasyonunu gerçekten uygun maliyetler ile yapabiliyoruz. İzmirli iç mimarlık ofisi olmamıza rağmen Türkiye’nin farklı bölgelerine de hizmet veriyoruz. Çünkü özellikle 3 boyutlu görselleştirmeler konusunda çalıştığımız kurumsal inşaat firmalarına eksiksiz hizmet sunuyoruz” diye konuştu.

www.barkodicmimarlik.com

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir iç mimarlık, iç mimarlık izmir, izmir iç mimar dekorasyon, iç mimar izmir bornova, anahtar teslim tadilat izmir, izmir dekorasyon, mutfak dekorasyon, mutfak dekorasyon izmir, banyo dekorasyon, banyo dekorasyon izmir, komple ev tadilatı izmir, izmir iç mimarlık şirketleri, izmir dekorasyon dünyası, izmir ev dekorasyon ürünleri, otel iç mimari, kafe iç mimari, restoran iç mimari, ofis iç mimari, ev dekorasyon, ev dekorasyon izmir