İzmir Yabancı Gazetecileri Ağırladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, dünyanın farklı noktalarından gelen tarım yazarlarıyla buluştu.Başkanlığını İsmail Uğural’ın üstlendiği Tarım Gıda Yazarları ve Gazetecileri Derneği’nin (TAGYAD) organizasyonuyla kente gelen 21 yabancı gazeteciyi Tarihi Asansör’deki akşam yemeği davetinde ağırlayan Başkan Aziz Kocaoğlu, Uluslararası Tarım Gazetecileri Federasyonu (IFAJ) üyesi konuklarının sorularını da yanıtladı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, "Tarım kesimine verdiğiniz büyük desteklerin karşılığını oy olarak alabildiniz mi?" sorusuna, "Ben bu işi oy için değil, tarımın önemine inandığım için yaptım" yanıtını verdi. Son derece samimi bir havada geçen yemeğe İngiltere, Kanada, Hollanda, İrlanda, Almanya, İsviçre, Norveç, Avusturya, Ukrayna, Slovenya, Belçika, İspanya, G.Afrika, Danimarka, İsveç, Finlandiya, İtalya ve Macaristan’dan gazeteciler katıldı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aziz Kocaoğlu, İsmail Uğural, Tarihi Asansör İzmir, İzmir Tarihi Asansör, İzmir İş Dünyası, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti