İstihdam Fuarı'nda EGİKAD Üyelerine Tam Kadro Destek

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu Gediz Üniversitesi tarafından düzenlenen 3. İstihdam Fuarı’nda yer alan üyeleri Nak-San, Artı Ambalaj, Özge Kaçar Ajans, CTG Dental ve Şenol Çağrı Merkezi’nin stantlarına ziyaret gerçekleştirdi.İş piyasasına yeni atılacak gençleri işverenlerle bir araya getirmeyi amaçlayan ve Gediz Üniversitesi Seyrek Kampüsü’nde gerçekleştirilen 3. İstihdam Fuarı’nda EGİKAD rüzgarı esti.
Dernek üyesi 5 firma yöneticilerinin fuarda gelecekte iş dünyasına adım atacak adaylarla ikili görüşmeler yapma imkanı bulduğunu ifade eden EGİKAD Başkanı Betül Elmasoğlu, üyeleri yalnız bırakmadıklarını söyledi.

33 Firma Katıldı

EGİKAD’ın desteğiyle gerçekleştirilen etkinlikte 33 firmanın yer aldığını sözlerine ekleyen Elmasoğlu, "Burada yüzlerce öğrenci özellikle eğitim gördükleri alanda faaliyet gösteren firmalarla görüşme imkanı buldu.

Ben inanıyorum ki bu görüşmelerde daha mezun olmadan iş bağlantısı kuran arkadaşlarımız oldu. Fuar kapsamında kariyer uzmanları ve hayatta başarılı olmuş girişimcilerimiz seminerlere katıldı. Kendi işini kurmak isteyenlere girişim tüyoları ile iş yaşamında başarıya götürecek ve kariyer kazandıracak ipuçları paylaşıldı" diye konuştu.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege İş Kadınları Derneği İzmir, İzmir Ege İş Kadınları Derneği, Betül Elmasoğlu, Gediz Üniversitesi, Şenol Çağrı Merkezi İzmir, İzmir Şenol Çağrı Merkezi, İzmir Etkinlikleri, İzmir Fuarları, İzmir Cemiyeti