HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 29 Aralık 2021

İnci Holding’in grup içi başarıları onurlandırdığı Cevdet İnci Ödülleri sahiplerini buldu

Magazinizmir
Türkiye’nin köklü kuruluşlarından İnci Holding’in, kurucusu Cevdet İnci anısına her yıl geleneksel olarak düzenlediği Cevdet İnci Ödülleri sahiplerini buldu. İç Denetim, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Toplumsal Mesaj kategorilerinde değer katan proje sahiplerinin onurlandırıldığı etkinlikte; Hizmet, Üretim, Ar-Ge / Ür-Ge, Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorilerinde 17. Cevdet İnci Teşvik ödülleri de verildi.

69 yıldır otomotiv tedarik sanayinde hizmet veren İnci Holding’in yöneticileri ve çalışanları gelenekselleşen Cevdet İnci Ödülleri etkinliğinde bir araya geldi. Pandemi sebebiyle geçen yıl ilk kez dijital ortamda gerçekleşen etkinlik, bu yıl hibrit düzende 10 Aralık’ta yapıldı. İnci Holding kurucusu Cevdet İnci’nin anıldığı günde, “İç Denetim, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Toplumsal Mesaj” kategorilerinde ödül verildi. Aynı gece 17. ‘Cevdet İnci Teşvik Ödülleri de dağıtıldı.

Törende konuşan İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök şunları dile getirdi: “Kurucumuz Cevdet İnci bundan 69 yıl önce büyük bir vizyonerlik örneği göstererek Holding’imizin temelini attı. Hep daha iyinin peşinden gitti ve gidilmemiş yollarda yürümeye cesaret ederek kabımızı büyüttü. Gerek yenilikçiliğiyle gerek cesareti ve girişimciliğiyle bugünün tohumlarını ekti. Onun bıraktığı yenilikçilik, cesaret, sürekli öğrenme ve girişimcilik köklerini geleceğin işlerine değer katacak tohumlarla büyütmek istiyoruz. İnovasyon tutkumuz, cesaretimiz ve girişimciliğimiz bize daima yaptığımız işi daha yeni ve daha iyi yapmanın yollarını bulmaya teşvik ediyor. Bu projelerde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.”

İnci Holding CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Şafak Ozan ise Cevdet İnci Ödülleri’nin genel şirket başarısına olumlu etkilerine vurgu yaparak Holding’in ve bağlı kuruluşların son bir yılını değerlendirdi ve katkı sağlayan tüm çalışanlara teşekkür etti. Ozan, önümüzdeki dönem için de şunları söyledi: “Bize güç veren, pusulamız olan değerlerimiz ve eşsiz insan kaynağımız sayesinde yeni yılda da iş başarılarımızın artarak devam edeceğine olan inancımız tam! 2022 yılında da liderlik iddiamızı desteklemek üzere mevcut faaliyet alanlarımızda global ortaklarımızla birlikte bu sektörlerin yaşadığı dönüşüm ve değişimle uyumlu yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.”

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN