HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 27 Kasım 2017

''Gusto Ephesus'' İle Zeytinyağ Ambalajını Buldu!

Magazinizmir
Bir lezzet klasiği olmak için geri sayıma başlayan “Gusto Ephesus”, tadı, aroması ve %100 doğal zeytinyağı ile artık Türkiye’nin ve Avrupa’nın 1 numarası olmaya hazır!

Zeytinlerin tek tek elle ve özenle toplanmasından ambalajlanmasına kadar olan tüm süreçleri özveriyle yöneten Gusto Zeytinyağları, ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanmaması ile öne çıkıyor.

Gusto Zeytinyağlarının bir zeytinyağı markasından fazlası olduğunu, içinde binlerce yıllık kültürü, uzmanlığı ve mirası barındırdığını belirten Gusto Ephesus Üretim Müdürü Erdal Gürbüz; “Tesisimizde zeytinyağının doğallığını ve kalitesini korumak için her türlü önlemi aldık. En taze zeytinlerin sıkımından elde ettiğimiz zeytinyağını hava ile temas etmesine izin vermeden, filtrelenmiş olarak paslanmaz çelik tanklarda depoluyoruz.

Tank bölümündeki iklimlendirme ünitemiz ile sıcaklık değişimlerinden etkilenmesini engelleyip değerlerini koruyoruz. İki farklı filtre aşamasından sonra modern makinelerimizle ambalajlamayı gerçekleştiriyoruz. Zeytinyağının doğallığını koruyarak, teknoloji ile kalitesini arttırarak, ilgi çekici ve farklı ambalajlamayla ve erişilebilir fiyatla insanların damak tadına sunuyoruz.
Çünkü her insanın iyiye, güzele ve kaliteye ulaşma hakkı olduğuna inanıyoruz.”
diye belirtti.

İzmir’in Selçuk ilçesinde faaliyet veren hem tarihi bir dokuyla hazırlanan fabrikayı gezmelerini hem de sundukları kahvaltı hizmeti ile zeytinyağlı lezzetleri alıcılarıyla buluşturan Gusto Zeytinyağları müşterilerini yerinde ağırlayabiliyor.

Online satış sitesi ile de zeytinyağ aşkını satışa sunan Gusto Zeytinyağları, artık dünyanın aranılan tatları ve örnek olarak gösterilecek fabrikası ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Detaylı bilgi için; www.olivegusto.com ‘a tıklamanız yeterli!

Dervent Mevkii Havutçulu Mah. No:71/A Selçuk-İZMİR
Tel: +90 (507) 677 6 353


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN