HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 9 Nisan 2022

Google Reklam Ajansları İzmir

Magazinizmir
Google reklam ajansları firmanızın Google reklamlarını sizler adına yürütmektedir. Bu çalışmalar yapılırken Reklamların doğru yönetilmesi, düzenli bir şekilde takip edilmesi, doğru stratejilerin oluşturulması hedeflenmektedir.
Reklamlarınızdan maksimum düzeyde fayda sağlıyor olabilmeniz için Google reklam ajansları ile yapmış olduğunuz iş birlikleri için bu alanda başarılı olan firmaları seçiyor olmalısınız. Google ADS alanında deneyimli olan ve her zaman yenilikleri takip ederek tüm gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olan İzmir’in profesyonel reklam ajansları aracılığı ile sektörel bazda amacınıza uygun ve verimli bir reklam çalışması yapabilirsiniz. Bunun için İzmir'in en iyi Google reklam ajansları hakkında bir araştırma yapıyorsanız işte bazı önerilerimiz
Current Works 
Current Works Reklam Ajansı tarafından yürütülen Google reklam hizmetleri ile işletmelerinizin Google'daki reklamlarının etkili bir şekilde yönetilmesi ve böylelikle en üst verimin alınmasını hedeflemektedir. Firma ile yapacağınız bir ön görüşme sonucunda taleplerinizi detaylı bir şekilde ilettiğiniz de sektörümüze ve firmanıza özel anahtar kelime analizinin ardından hedef kitle analizi yapılacaktır. Son aşama olarak bütçeleme ve yayın sürecine geçiş yapılacaktır. Bu sistematik süreçte yürütülen tüm profesyonel çalışmalar sonucunda firmamız adına verimli bir reklam çalışması sağlanacaktır.
Rok Dijital Reklam Ajansı
Google reklamlarından verim alabilmeniz için uzmandır reklam danışmanları ile İzmir'de faaliyet gösteren Rok Dijital Reklam Ajansı ile iletişime geçebilirsiniz. Yapılan reklam çalışmalarında ajansın sizlere sağlamış olduğu en etkili hizmetlerden birisi reklamlara başlanıldığı günden itibaren web siteniz, hizmet verdiğiniz sektör rakipleriniz ile ilgili detaylı analizlerin yapılıyor olmasıdır. Bu analizler ile birlikte sizlerden alınan bilgilerle en doğru stratejiler belirlenecek reklam bütçeniz Hedef kitleniz doğrultusunda ideal bir şekilde kullanılacaktır.
Proji 
2015 yılından bu yana dijital pazarlama ve Seo alanında başarılı çalışmalar yapan Proji bünyesinde deneyimli bir ekip görev almaktadır. Her zaman prensipli çalışma ilkeleri ile müşterilerine kaliteli ve doğru hizmeti sunmayı hedefleyen Ajans bünyesinde Google reklamlarınız profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Ajans bünyesinde Google reklam modelleri olarak arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, alışveriş reklamları ve remarketing reklamları uygulanmaktadır.
Portakal Dijital Çözümler
İzmir'in en başarılı ve yeni nesil Google reklam ajanslarından birisi olan Portakal Dijital Çözümler İzmir ve çevresinde sosyal medya reklamları, Google reklamları ve diğer dijital tüm ürünler için profesyonel çözümler sunmaktadır. Firmanızın ve ürünlerinizin Google reklamları bu ajansta çalışan reklam uzmanları tarafından gerekli analizlerin ardından hazırlanmaktadır .1999 yılından bu yana faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde Yapmış olduğu tüm çalışmalar hedeflenen sonuçlara ulaşmıştır.
Min Solutions
2006 yılında İzmir'de faaliyet göstermeye başlayan Min Solutions teknolojik donanımı ve uzman personeli ile İzmir Google reklam ajansları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ege Bölgesi'nin Öncü firmalarından birisi olarak Google reklam alanında markanızın verimli bir reklam işbirliği içerisinde olmasını sağlamaktadır. Sizlerle birlikte yürütülen bu süreçte doğru taktik ve doğru yöntemler uygulanmakta ve dolayısıyla başarı oranı her zaman üst düzeylerde olmaktadır. Markanızın reklamlarını verimli bir şekilde yaptırmak ve Google'da üst sıralarda yer alabilmek için Min Solutions ekiplerinin sizlere sağlamış olduğu profesyonel desteği değerlendirebilirsiniz.
Destex Dijital
İzmir'de farklı sektörde birçok firma ile Google reklam çalışmaları alanında iş birliği içerisinde olan Destex Dijital bu çalışmalarda Uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Belirlemiş olduğunuz bütçeler doğrultusunda en doğru stratejilerle reklam çalışmalarınızı yapılmakta ve bunun sonucunda düzenli tüm raporlamalar sizlere iletilmektedir. Destex Dijital çalışanları Google sertifikalı uzman ekiplerden oluşmaktadır. Ve her zaman hedef kitleye yönelik nokta atışı yapacak olan çalışmalar üretmektedir.  İzmir'in en iyi Google reklam ajanslarından birisi olan Destex Dijital aynı zamanda Türkiye'nin en iyi dijital reklam ajansı ödülüne sahiptir.
Profaj
İzmir merkez olarak faaliyet gösteren Profaj bünyesinde 24 kişilik Uzman bir ekip çalışmaktadır. Firmanızın Google reklamları ile ön plana çıkması ve sizin bu sayede daha fazla müşteriye ulaşabilmeniz profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. Uçtan uca reklam ajansı mottosu ile hizmet veren Profaj üyesinde Google görüntülü reklam çalışmaları yapılmaktadır.
İnce Fikirler
İzmir'in en başarılı Google reklam ajanslarından birisi olan İnce Fikirler 10 yılı Aşkın bir sektör tecrübesi ile bugüne kadar 500'den fazla firmaya reklam ve danışmanlık hizmeti sağlamıştır. Ülkemizin en önemli markaları ile iş birliği içerisinde olan İnce Fikirler Google ADS reklamcılığı ile web sitelerinizi çok kısa süreler içerisinde Google'da en üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Bunu yaparken sahip olunan deneyim ve yenilikçi yaklaşımlar sayesinde en az maliyetle doğru reklam politikaları izlenmektedir.
Kovan Ajans
Kovan Ajans İzmir'de kurulan ne yapmış olduğu başarılı çalışmalar sonucunda artık dünya genelindeki müşterilerine profesyonel bir şekilde hitap edebilen uzman bir firmadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlamış olduğu stratejileri geliştirerek hizmet veren yeni nesil reklam ajansı genç ve dinamik kadrosu ile tüm yenilikleri yakından takip etmektedir. İzmir'in en iyi Google reklam ajanslarından birisi olarak Web sitenizi 1. sıraya taşımak ve potansiyel müşterileriniz ile sizleri bir araya getirmek için yenilikçi ve uzman çalışmalar yapılmaktadır
 
FACEBOOK İLE BAĞLAN