HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 10 Temmuz 2017

GERMANLIFE ile Her Gün Ayrıcalıklı Bir Yaşama Uyanın.

Magazinizmir
Kuşadası’nın köklü ve güvenilir inşaat firması BİDRİ İNŞAAT, tarafından İzmir için hazırlanan ve Ulukent’te Körfez’in en güzel manzarasına sahip olan GERMANLIFE projesi İzmir’in gözbebeği oluyor.

 

Güçlü bir inşaat şirketi olan BİDRİ İNŞAAT ve yıllardan beri kaliteli hizmet veren İZSOY İNŞAAT’ın ortaklaşa hayata geçirdiği GERMANLIFE, A’dan Z’ye kaliteyle harmanlanmış ve sağlam temellerle hazırlanmış bir proje niteliği taşıyor. BİDRİ İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı ve projenin mimarı Erkan AKSAK;

“Amacımız bu şehre artı değer katmak ve güzelliklerini insanlarla buluşturmak. Müşterilerimize daha kaliteli, daha uygun ve daha mutlu yaşam olanakları sunabilmeyi ve en önemlisi yaşam kalitelerini üst noktalara çekebilmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda bizler, GERMANLIFE projesi ile İzmir Körfezi’nin seyrine dalabilmeniz ve keyifli bir yaşam alanında hayatınızı devam ettirebilmeniz için çok çalıştık.” dedi.

HEM KONFORUN HEM DE MUTLULUĞUN ANAHTARI!
Modern mimariyi çağdaş inşaat teknolojileriyle ve kusursuz işçilikle birleştiren, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Germanlife projesi, 275.000 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

 

Germanlife Proje Özellikleri;

*Oyun Parkı
*%100 Güvenlik Sistemleri
*3000 m Yeşil Alan
*Shopping Center
*200 m Yüzme Havuzu
*Özel Güneşlenme Alanı
*Spor Salonu
*120 Araçlık Otopark
*Yürüyüş Yolu
Gibi birçok fırsatı sizlerle buluşturan bu proje ile “mutlu bir yaşamın anahtarlarına” sizler de sahip olabilirsiniz.


İletişim & Bilgi için;
0539 630 50 49
www.germanlifeizmir.com


 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN