Foça'ya Vapur Seferi Başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yatırımları yerinde incelemek için Foça'ya geldi.Önümüzdeki günlerde başlanması planlanan Konak-Foça vapur seferleri için yapımı süren iskelede incelemede bulunan Başkan Kocaoğlu, daha sonra Foçalılarla sohbet etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’da eşlik etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin önümüzdeki günlerde Konak-Foça arasında çalışacak vapur seferleri için yapımı süren iskelede incelemelerde bulunan Başkan Kocaoğlu, çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Foça’nın her mahallesinde yatırımlarının büyük bir hızla devam ettiğini belirterek, “Güzel Foça’mız Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun desteği ile marka kent oluyor” dedi.

Yapılan çalışmaların Foçalılar tarafından sevinçle karşılandığını da vurgulayan Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun yaptığı yatırımlar halkımızı da mutlu etmekte. Marka kent olma yolunda emin adımlarla hep birlikte yürüyoruz” diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aziz Kocaoğlu, foça izmir, izmir foça, konak izmir, Gökhan Demirağ, vapur seferi foça, izmir vapur seferleri, izmir foça vapur seferleri